reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Istnieje cień szansy że i ja się zjawię w parku, ale to jeszcze nic pewnego, dostałam smsa przed chwilą że może dziś nie muszę pójść do dziecka. Jupi :tak:

Doris też się zastanawiałam jak dasz radę na spotkaniu wieczornym, z kim ja będę pić winko , hmmm :-p:confused::confused:. Najwyżej Ty soczek a ja marchewki :laugh2::laugh2::laugh2:.

KasiaJ wilekie gratki dla Ciebie, jak Ci się udało takie dziecko urodzić. Wow. !!!! Ja myślałam, że moje była duża. Śliczna dziewczynka.

Tynia niezła ta Twoja Wiki. Ja dopiero teraz mam w planach kupić rowerek z czterema kółkami ale kiedy je będę zdejmować to uuuuu sprawa odległa.
 
reklama
ania 1812 -wielkie dzieki:tak:,bo ja wlasnie nie wiedzialam co jest na czasie.A z tymi ciuchami to wiem ze kicha ,ale jak weszlam do sklepu z zabawkami to glowa mala ile tego jest :szok:
kasia.j -wow! a ja myslalam ze moj Domin byl duzy ,ale Ty to dopiero mialas hardcore.Podziwiwam.
A pogoda chyba calkiem calkiem -przynajmniej przez okno.Za chwile bedziemy szykowac sie do wyjscia wiec sie okaze ;-).
 
Hejka
Kasiaj Wielkie Gratulacje Śliczna ta twoja kruszyna:tak:Mam nadzieje ze dlugo cie nie meczyła;-)
Ja niestety uwieziona w domku:-(taka śliczna pogoda ehhh.Sorki ze nie dotarłam do parku ale Amelka coś złapała ,obudziła mi sie z tak poklejonymi oczkami ze az bidna nie płakała tylko mamuś plose.Dzwoniłam do lekarza ale powiedziano mi ze jest to infekca i samo przejdzie, ze nie potrzebuje konsultacji z lekarzem.A ja mam przeczucia ze to zapalenie spojówek:-(Jak narazie przemywam jej rumiankiem i solą fiziologiczną ,ale jak do wieczora nic to nie da to jade z nią do szpitala.moze dadza mi jakies krople.Najgorsze jest to ze do tego ma biegunkę i goraczke ,a oczka czerwone sama nie wiem co myślec.
a co do spotkanka to moze wtorek albo sroda co wy na to:confused:
tynia ale zdolna madz dziłche;-)
Renuska Jezeli chodzi o pomysł na prezent dla chłopca to ja od zawsze mam z tym problem,wiec nie pomoge,ale moze jak sama bede miał synka to wkońcu cos sie zmieni
ania nadzije ze adaśko oki

ania ,sylwia i doris Ja równiez dziekuje za wczoraj:-)
agnieszka uk a jak tam u ciebie ?lepiej cosik
Grazul jak bys sie widzaiła z katriną czy mogłabys mi odebrac moja ksiązke please:tak:
Uciekam do mojej pacjętki obudziła sie papa
 
hej

Dzieki za spotkanie w parku i wspolna kawke. Szymon wrocil opalony:tak: A ja zaraz chyba znowu smigne na dwor bo wprowadzila nam sie 3 letnia dziewczynka na parter, maja wyjscie z salonu na ogrod i wystawili zabawki, zjezdzalnie, lezaki. Tak mysle ze w ramach integracji z sasiadami chwyce szymcia piaskownice z piwnicy i pare zabawek i pojde sie przedstawic:-)

Sylwiam- tak mi sie przypomnialo ze jak bedziesz w polsce to maja piekne bawelniane chustki na glowe dla dziewczynek:tak:
kasiaj- gratuluje juleczki- rozmiar ze hoho;-) Ale dzieci cie pod tym wzgledem nie rozpieszczaly:tak: Szkoda ze nie piszesz:-(
renuska- co do lego ben10 ja wlasnie kupowalam siostrzencowi i w tesco mieli promocje po 9.50:tak:
jstysiak- u mnie moze byc ciezko ze spotkaniami bo szymcio zaczyna przedszkole 3 razy w tygodniu od poniedzialku:-(
zanetabd7- ale sie usmialam z twojej rozpaczy co do tesknoty:laugh2:
Ania1812- jak tam adas?

Spadam sie integrowac
 
Cześć!

Nawet nie wiecie jak bardzo się ciesze, że poszliśmy do parku. Adam jest okropnie marudny. Grzeczny był tylko w parku. I jak zasnął tak obudził się dopiero pod domem:-)
Do tego zwalił jeszcze takie kupsko, że właśnie się kąpie:sorry::baffled:

Ampar, Agaam, Sylwia.m, Doris, 4muchy- dzięki za przemiłe towarzystwo:-)

Ampar, jstysiak- dzięki za troske. Gorączki już nie ma ale jak napisałam wcześniej okropna z niego maruda:crazy:
jstysiak- mam nadzieje, że jednak nie będzie potrzeby jechać do szpitala. Mi się wydaje, że to nie jest taka zwykła infekcja bo czemu Amelka gorączkuje:eek:
Ampar- to może Szymonek zmieni narzeczoną;-)
Renuska- nie ma za co. Filipek jest na etapie fascynacji Lego to wiem wszystko o nowościach.:tak::laugh2:

Miłego wieczoru. Pozdrawiam
 
witam wczesnym wieczorem;-)moj mały juz spi,ale pewnie o 9 wstanie i jakby nigdy nic zacznie sie brechtac w lozeczku:-D:-D:-Da ja tez jesem jakas padnieta,jedna kawe rano wypilam,pozniej na piechote do jobcentre,bo ladna pagoda,piknik tez zaliczylismy.maja bardzo tanie szynki,pyszna taka jest za 4 fule i jakis karczek za 3.5,moj A go uwielbia:-pjutro tylko asda i po buty malemu.nie czytalam jeszcze co naskrobalyscie bo po poludniu jeszcze na dworze bylismy.w ramach :-pwprowadzenia mnie w temat,prosze napiszcie kiedy i gdzie sie znow spotykacie:-D:-D:-Dnormalnie zaraz zawine sie spac,bo ledwo siedze,jak cpunek mam oczy:szok::szok::szok: no,to do jutra laseczki
 
Cześć Dziewczyny


Dzięki za spotkanie,bardzo się ciesze że się wybrałam. :-D:-D:-D:-D

Moje dziedziaki teżcałe popołudnie w ogródku. Kupiłam dzisiaj piasek do piaskownicy więc miały zajęcie.A teraz Adaś urzęduje u kolegi. A Julka siedzi u mnie na kolanach i udaje że śpiewa po angielsku.:-D

kasia.j gratulacje córeczki, super kluseczka

tynia dzielna Wiki

roksana jednak się nie udało i nie dotarłaś do parku

zaneta spotakie jest u jstysiak w przyszłym tygodniu. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy
 
hej:-)

dopiero mam chwilke od rana zeby usiasc:-( mala obudzila sie mi o 1 w nocy i nie spala do 3;30 :szok: plakala nie wiem czemu chyba zabki musiialam ja nosic i przytulac :-(

kasiaj gratuluje sliczna Juleczka no i spora jak Ty ja urodzilas :szok: fajnie ze sie odezwalas oby czesciej :tak:

zaneta ja sie pytalam o Ciebie :tak: Twoj A pracuje jeszcze tu u mnie ?? moze mnie odwiedzisz znowu ? ;-)

jstysiak biedna Amelka:-( zdrowka:tak:

renuska tak jak juz dziewczynki pisaly jakas zabawka bedzie najlepsza :tak: my jutro idziemy na urodziny do synka kolezanki na roczek a nie mam jeszcze prezentu :zawstydzona/y: ale po drodze wstapie do toymaster to napewno tam cos kupie :tak:

musze konczyc bo moj wrocil z treningu i chce z nim pogadac puki pamietam co mam mu powiedziec :-D zajrze pozniej :tak:
 
Oj tak, dziewczyny, super że wybrałysmy się do parku właśnie dzisiaj:tak: Pogoda cuuuudna. My też całe popoludnie na ogrodzie. Po kolacji i kąpieli Marcel padł w 5 minut, Olivi troche dłużej to zajęło ale też już padła:tak:

Żaneta jakbyś jechała na spotkanie do Jstysiak to pamiętaj o książce, pleaseeee;-)

Jstysiak i jak Amelka?
 
reklama
CZEŚĆ KOBITY :-):-) POGODA CUDNA DZISIAJ:tak::tak: WY TO MACIE SZCZĘŚCIE DO POGODY:tak::tak::tak: JAK NA ZAWOŁANIE :tak::-D MY DZISIAJ TEŻ W OGRODZIE :tak::tak: A DO TEGO MAM GOŚCIA W SUMIE MOJA KAJKA :tak::tak: DZISIAJ ŚPI U NAS JEJ KOLEŻANKA :tak::tak::happy::rofl2: WIĘC BĘDZIE WESOŁO :tak::tak::-)
KASIAJ GRATKI :tak::tak: DUZIA Z NIEJ BABKA:-D:tak:;-)
JUSTYSIAK JAK AMELKA ?? ZDRÓWKA DLA NIEJ :tak::tak:
ZANETA WITAJ Z POWROTEM :tak::tak:;-)
LECĘ COŚ DZIEWCZYNOM PODRZUCIĆ DO JEDZENIA :tak::-D:-D;-) BO TO DWA NIEJADKI :szok::baffled:DOBRANOC:-)
 
Do góry