reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc
Jak patrze przez okno ,ze sloneczko tak pieknie swieci to az chcialoby sie wyjsc na jakis spacerek .Niestety Jasmina ma zapalenie spojowek ,a ja polamana ,ledwo chodze .
HaGie - mnie tez przerazaja te mrozy w Polsce .Wiem ze kiedys samej na wlasnej skorze sie to przezylo ,ale teraz :no:jak w Anglii mamy w tym roku taka ciepla zime .
Paradosia - przylaczam sie do pytania Wisienki ,co Ci jest ?Chyba ze tez mi umknelo :zawstydzona/y:
U mnie juz awantura jest na dole :crazy: .Jak sie kochaja to az sie dusza od usciskow i calusow ,a jak sie awanturuja to az wiory leca .
 
reklama
Hejka,
Ja dzis od rana nawkur... chodze. boze jak ja bym chciala mieszkac sama nie z kims...I do tego jeszcze pies:wściekła/y::wściekła/y: Po ktorym tylko na okraglo ja sprzatam...A tu jeszcze do konca roku musze sie meczyc....

Tynia i wiki - ja chetna na spotkanie, ale tylko z dzieciaczkiem bo niestety cycka nie moge zostawic w domu...:-D:-D Macie jakis termin na nastepne spotkanie?!!
Tynia ja tez chce sie wziasc za brzuch, slyszalas o 6stce waidera? Dobry jest tez taniec brzucha:-D

Wisienka - niezle kombinujesz z dzieciakami. W sumie tu jest ciezko na obczyznie, bo komu podrzucic dziecko jak rodzina tak daleko. Moja mama przylatuje do mnie od maja na pelny etat to Laurki a ja wracam pracowac, brakuje mi kontaktow z ludzmi, a nie ciagle zamknieta w domu...


Hagie - juz mowilam mamie zeby kupila Zuzce na obgryzanie paznokci, ale dzis nie poszla bo taki mroz ze nie chce sie jej wychodzic z domu!!!:szok::szok: Taki mroz, dobrze ze mieszka w bloku a nie jak kiedys w domu i wez nos wegiel z drewnem!!

Graziul - Twoja Natalna napewno bedzie grzeczna, przeciez zebow nie straci to co sie bac!!:cool::cool:

Ok ide szykowac obiad dzisiaj ryz z kurczakiem w sosie slodko- kwasnym ze sloika:cool2:
 
hagie zimni,zimno ...w pl jeszcze zimniej tylko ze u nas inny klimat takze -2 a odczuwalne jak minus 12 do tego ten wiatr :wściekła/y:
 
Oj...za brzuch to ja też się powinnam zabrać...i za boczki...i za nogi...i za d***ę:tak::tak::tak:ale przede wszystkim za moje lenistwo:-D gdzie tu można hullahop kupić?
WerkaMirek, gdyby Twoja mama jednak mi kupiła ten lakier dla Zuzi, to mam prośbę - niech się najpierw zapyta, czy można to używać dla dzieci, które mają rok dopiero. Bo jeśli się okaże, że to np. dopiero od 3r.ż. to ja nie chcę...ok? Dzięki :-) I musisz być cierpliwa, jeszcze troszkę i będziesz miała swoje własne mieszkanko :tak:
 
hej hej:-)

hagie ja wczoraj tak zmarzlam,dlatego dzisiaj siedzę w domu...muszę iść tylko w sprawie implantu,bo mam już go 6 miesięcy a co chwile krwawie:wściekła/y: i już mam go dość.Za 3 tyg wyjeżdżamy na wakacje,więc wolę mieć pewność,że nie będzie niespodzianki.

Ojjj ale mrozów w pl nie zazdroszczę...:no:
mi też brzuch trochę wystaje...niby coraz bardziej twardy i umięśniony od ćwiczeń,ale niestety skórka wisi:crazy:
Hulahop można kupić chyba nawet w argosie 14.99f-własnie sprawdziłam w katalogu,a może być i taki zwykły dziecięcy,ale patrz żeby był duży.Podobno dużo daje, bo koleżanka kręciła.

Kiedy chcecie się spotkać??bo może i ja bym się załapałą:tak:
 
Czesc Dziewczyny:-)

Sorki za moja chwilowa nieobecnosc ale nazbieralo sie troche spraw a do tego humorku brak wiec same rozumiecie:sorry:
Tyle naskrobalyscie ze nie jestem w stanie odpisac:shocked2:
Chcialam sie zameldowac zebyscie nie pomyslaly ze o Was zapomnialam:tak: Jak wszystko sie ulozy to postaram sie bywac tutaj czesciej:tak:
A teraz pozdrawiam Was serdecznie i musze zmykac bo Mala trzeba wykapac i polozyc spac bo rano nie bedzie chciala wstac do przedszkola:tak::tak:
 
hagie w argosie maja bardzo dobre specjalne do cwiczen...ciezsze wiekszych rozmiarow i taka gabka oblozone jakby..na poczatku boli mozesz miec siniaki ale naprawde warto a po 3 tyg.efekty niesamowite i do tego praca nog wchodzi i posladkow naprawde polecam :)
 
Hej Dziewczyny:)

Może i ja sobie kupie taki hulahop:sorry: Na nadmiar kilogramów nie narzekam ale brzuch mam tak sterczący że w wielu rzeczach wyglądam jak w ciąży. Już od dawna obiecuję sobie zacząć robić brzuszki ale ciągle zapominam:-D

Agaam głowa do góry, po burzy zawsze wychodzi słońce;-)
Izunia ja też po 8 misiącach wyciągnęłam implant, wieczne plamienia były nie do zniesienia jak dla mnie:wściekła/y:
Werka a z kim teraz mieszkacie? I czemu akurat do końca roku? to kawał czasu, nie możecie się o coś wcześniej postarać?
Renuska jaśminka znów ma zapalenie spojówek? Bidulka:( Ja pamiętam że jako dziecko też często miałam. Z czasem przeszło.
Hagie a ja za tydzień jadę do Polski, jestem pzrerażona tymi mrozami!!!
 
reklama
Czesc wieczorkiem :)

Wiecie co troche zainspirowalyscie mnie tym hola hop:-Dja tez dzisiaj o tym myslalam ,jaka mam wielka opone.Bylam w sklepie i spodnie przymierzalam i stwierdzialm ze chyba trzeba cos z tym zrobic:-D
Ale ja jestem leniwa troche ,wiec nie wiem czy mi bedzie sie chcialo:zawstydzona/y:

MILKO-a ile trzeba dziennie kreciec zeby byl efekt?

RENUSKA-zdrowka dla Jasminy:happy:
 
Do góry