reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Rowniez dziekuje za spotkanie:-D

Hagie - kurcze nie wiedzialam ze pada. Dala bym Ci parasol:-D

Kasia - eeee tam, przeciez to nie ty bylas nie grzeczna. Tylko Twoj urwis. Zaprosze zaprosze, tylko musze jakies zabawki skombinowac:cool::rofl2:
Nastepne spotkanie bedzie zorganizuje juz na podworku:-D Miesiac, dwa i bedzie cieplo:-D W domu bylo mu za ciasno, a na podworku to bedzie gdzie biegac:-)
 
reklama
my już też w domku:-)
mój pojechał z kuzynem po auto,a ja zdycham.Tak mnie głowa boli,że aż musiałam tebletke wziąć.pewnie przez ta pogodę,a jeszcze tak pada.

Dziewczyny dzięki za spotkanko:tak:miło było Was poznać i pogadać:-)
Werkamirek dzięki za gościnę,mam nadzieję,że następnym razem Natek będzie wyspany i mniej marudny:tak:
no to teraz zapraszam do mnie na kawkę:-)po moim powrocie musimy się spotkać.

Natek mi sie odrazu w aucie obudził i nie ma zamiaru spać...:wściekła/y:a chciałam trochę odpocząć.
 
hej dziewczyny
jakos nie moglam sie zebra zzeby napisac,mialam gosci a pozniej jakos zlecialo.w kazdym badz razie bede teraz wpadac czesciej,zawsze sobie obiecuje a ppzniej dupa,bo a to sie bija ,a to ktores glodne a jak Maja zasnie to sama nie wiem w co mam rece wlozyc,tym bardziej ze spi tylko raz i to pol godziny!!czasem jak zaszaleje to dochodzi do 40 min!
teraz ide na gore ogarnac bo oczywiscie surzara z ciuchami jak zawsze zawalona a juz musze nastepne wieszac!NIECH JUZ BEDZIE LATO!!!!:-D
 
WerkaMirek jak od Was wychodziłam, to dopiero zaczynało kropić. Gdzieś tak w połowie drogi zaczęło lać i leje aż do teraz :-( Ale spoko, przecież nie jesteśmy z cukru :no::no:
 
Ale cisza...nikomu nie chce się pisać:no:
Ja to w sumie nie mam o czym pisać, bo u nas straaaaaaaaszne nuuuuuuuuuudy :tak: Myślałam, że sobie chociaż coś poczytam, a Wy też nic nie naskrobałyście :-(
 
Dobry Wieczor:-)
Ja tez wpadlam tylko na sekundke aby sie pozegnac, jutro lecimy juz do Pl w prawdzie dopiero o 17 ale napewno nie bedzie czasu zeby wejsc na BB.
Wiec zycze Wam ladnej pogody:-D i do uslyszenia za tydzien:-)
Pozdrawiam
Ahaaa Izunia udanego pobytu na wczasach:-) Przywiez tu do bradford troche sloneczka:-D
 
Witam laski ostatno cieżko mi tu zagladać niema nawet kiedy choróbsko mnie dopadło to sie nawet niche . Wide ze mieliscie spotkanko szkoda
Ze mnie nie było. I nie poznałam dziewczyn

Izuna Udanego urlopu. Agam tobie też Udanego urlopu
 
reklama
hej dziewczyny jakby ktoras byla zainteresowana to mam do sprzedania ubranka po mojej malej w swietnym stanie niektorych to nawet nie zalozyla :no:
od 0 do 9 m-cy :p oraz zabawki :p i polska wanienke jakby ktoras chciala :p

izunia udanego urlopu kochana :*
 
Do góry