reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Doris Kolory do pokoju wybierała Natalka, ja przemalowałam komodę, dokupiłam poduszki, manekina, duperelki na biżuterię. Żyrandol Natalka dostała na gwiazdkę ;-) i tak jakoś pokój sie zrobił. Jeszcze tylko przemaluję szafę i dokupię biurko i bedzie całość.
 
reklama
Kurde, tylko na dwie godzinki wyszłam na spacer, a tu tyyyyyle do czytania teraz mam :-) Dobrze dziewczynki, tak trzymać :tak:
Ja mam konto w LLoydsie i nigdy nie miałam żadnych problemów, od ręki dostałam kartę kredytową z limitem 1750 funtów i mogę na zwykłej karcie zrobić sobie debet do 300 funtów i to ja sama sobie ustalałam ta granicę 300 funtów.
Samaryn podziwiam Cię, że Ci się chce. Ja teraz jestem leniwa, a gdybym na dodatek była w ciąży, to chyba nawet koniem nikt by mnie nie wyciągnął na zumbę czy inne ćwiczenia :no: Dobra jesteś:happy: Ja to jestem leń :szok:
Mamatrójeczki twarda babaka z Ciebie :tak: Podziwiam Cię, że udało Ci się pozbyć wrzoda (jak sama to ujęłaś), bo wiele kobiet nigdy nie odważa się na taki krok i cierpią całe życie, a przy okazji też dzieci. GRATULACJE!!!
Pora się za obiad brać :-(
paaaa
 
Rany ale jestem zła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Wybrałam się z młodym na spacer i schodziliśmy z takiej dużej góry ale on oczywiście nie chciał wsiąść do wózka mimo to że chyba z trzy razy orła wywinął a ja głupia tak się skupiłam na jego nogach że sama z tego wszystkiego potknęłam się o wózek i przydepnęłam tylnie koło do tego stopnia że się rozlazło na boki:zawstydzona/y::wściekła/y:.Niby nie odpadło ale wygląda to fatalnie:-:)-(.Mam nadzieje ze jak R wróci pracy to coś z tym zrobi bo boje się ze mi odpadnie jak będę gdzieś daleko od domu:sorry:.Rany co ja mam dzisiaj za beznadziejny dzień to szkoda gadać.A banka tak mnie boli że nawet oczami nie mogę ruszać :szok::szok:.

samaryn w sumie chętnie bym się kiedyś z tobą wybrała na tą zumbe ale zdecydowanie nie dzisiaj bo czekam na @ i jestem jak bomba zegarowa:sorry:.A tam może przyjść każdy z ulicy i wykupić sobie jednorazową wejściówkę czy trzeba mieć karnet?Kurcze taniec to moja słaba strona nie wiem czy mnie tam nie wyśmieją :sorry::-D.

A czemu w szeregowców nie polecasz?

Zanetabd7 to w sumie sporo twojemu wyliczyli:tak:.A skąd oni mu to wyliczyli skoro na konto w sumie z jego wypłaty nic nie wpływa?
 
Ostatnia edycja:
kasia-on dostaje co miesiac takie rozliczenia od swojego pracodawcy.invoice to sie chyba nazywa,to i zaniosl to z calego roku i z tego mu wyliczyli,no ale 10 % wkladu ,nie wiem czy wszedzie jest potrzebne 10,bo w sumie jeszcze sie tak bardzo nie interesowalam..oby dalo sie naprawic wozek bo szkoda by bylo nowy kupic jak ten jest spoko.
mamatrojeczki-no u nas tez n poczatku bylo masakrycznie,zreszta nawet teraz po roku Pawelek jest bardzo zazdrosny.ale bil ja bardzo,nie moglismy jej na chwilke zostawic samej na lezaczku,w kolysce czy gdziekolwiek.do tej pory nie moga zostac sami gdy nie ma nikogo,a wony oizabawki to sa co 10 min.i tylko slysze"maja ty tego nie mozesz,to jest moje"albo "maja ty tego nie mozesz bo to nie dla dzieci a ja juz jestem dorosly" itp itd.mam nadzieje ze kiedys im sie to zmieni,ja z moim bratem zaczelam sie dogadywac chyba po 16 stu latach ;-)
haGie-no moj tez ma w Lloydsie.
my juz tez po spacerku,a teraz maly na ogrodzie sie bawi.musze jakies nowe zabawki im pokupic na ogrod i plot pomalowac i przydalby sie nowy stoliki i krzeselka i taras o ktorym marze....jezu dobrze ze za marzenia nie wsadzaja do paki bo ja bym tam chyba reszte zycia spedzila ;-)
co tam dziewczyny na obiad dzisiaj robicie??bo ja musze cos z mielonego zrobic a nie mam pojecia co...oprocz kotletow i spagetti.umiecie robic takie cos z pieczarek i mielonego??i pozniej jakos w bulce sie to obtacza....
 
Zanetabd7 na obiadek proponuję naleśniki z mięsem mielonym z pieczarkami. Pycha. Smażysz naleśniki, później połowę naleśnika smarujesz mielonym z pieczarkami ( mięso przygotowane tak jak na mielone kotlety) skladasz na trójkąty i zapiekasz pod przykryciem na patelni z obu stron. Syte i bardzo smaczne :-) Możesz też zwinąć mięso w naleśniku jak gołąbki i zamoczyć w jajku i w bułce tartej i na patelnię :tak:
 
Żanetabd7 nowego wózka nie biorę pod uwagę :no:.Oli jest już za duży szkoda kasy :sorry:.Mam nadzieje ze R jakoś naprawi to koło bo z tego wózka jestem mega zadowolona najlepszy jaki miałam i żal gdyby miał się rozpaść:-(.
Ja chyba dzisiaj zaserwuje pierogi na obiad:tak:.

Ja tam w sumie nie narzekam na moich chłopaków.Wiadomo czasem bywa że któryś z nich jest zaczepny czy marudny,ale ogólnie da się przeżyć:tak:.Myślę że np.ja z moim bratem bardziej walczyłam niż moje chłopaki i ogólnie jakoś tak nie miałam tematu z bratem:no:.Dopiero od jakiś niespełna 10 lat potrafimy ze sobą rozmawiać a dawniej to szkoda gadać traktowaliśmy siebie wzajemnie jak cień:baffled:.A różnica wiekowa była identyczna miedzy mną a bratem jak jest teraz między moimi chłopakami:tak:.
 
KASIA8118 no chyba musze zmienic dzielnice ale za miesiac sie wyprowadzamy tylko jeszcze nie wiem gdzie bo dom mamy dostac z kansilu (nigdy nie wiem jak to sie pisze wiec pisze tak jak mowie) heh moze w nowej dzielnicy znajdzie sie ktos :)))
wszyscy nasi znajomi mieszkaja w keighley :(
do pracy nie poszlam bo rozmawialam z pania helenka i po prostu nie oplaca nam sie a chciala bym. musze czekac.
a spacery samej tzn tylko z amelka juz mi sie znudzily fajnie bylo by miec kogos blisko :) a co u Cieibe?? pozdrawiam , szkoda ze wozka wczesniej nie zepsułaś(heh) bo akurat mialam ale oddalam tydzien temu znajomej
 
Lumen no u nas podobnie jak u was szykujemy się do przeprowadzki ale to dopiero za kilka tygodni dokładna data nieznana :no:.A z jakiego haisingu macie dostać dom?skąd wiesz że będzie to za miesiąc?A o jakiej Helenie piszesz?Bo coś mi się wydaje że miałam okazje ją poznać kiedyś:tak:.
 
reklama
no prosz ja poszlam do kolezanki na kawe a wy tyle nastukalyscie :-D
zaneta teraz juz wszystko jasne przy Basic bank acc nie dajemy overdraftu i musimy widziec wplywy od pracodawcy zanim zmienimy ci konto i damy overdraft , wiem ze to frustrujace ake dlatego bank HSBC ma zyski, i i malo strat poprostu pozyczaja pieniadze z glowa :tak: a inne banki padaja jak muchy. cod o depozytu na mieszkanie 10% wlasnego wkladu to teraz jest minimum w kazdym bank w LLoyds chyba jest 30%
kasia8118 alez na @ zumba jest najlepsza , bo po niej jestes tak zmeczona ze nie wiesz jak sie nazywasz i nie w glowie ci zlosc i krzyki ;-)a placisz jak przychodzisz czyli pay as you go :-)co do tanca to sioe nie martw nikt cie nie wysmieje , A szergowcow nie polecam bo wiecznie cos sie psulo , to stare budynki i zazwyczaj nie maja ogorodow( sa wyjatki oczywiscie) no i mi jakos zle sie tam mieszkalo :-(
hagie ale ja bym nie mogla przezyc bez Zumby , ja zamierzam chodzic dokad nie urodze a pozniej po porodzie jak najszybciej wrocic :-D
Lumen​ nie odbeirz mnie zle ale nie rozumie jak ci sie nie oplaca pracowac? bo wiecej pieniedzy z benefitow dostaniesz? mi niby tez by sie nie oplacalo , ale pomysl kto bedzie ci placil emeryture? dzieci kiedys urosna i benefity sie skoncza i co wtedy???
 
Do góry