reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
MamaAlutki ja też chodzę do collegu, ale mnie się akurat mama i ojczym małą zajmują, kiedy ja się uczę. Co do żłobka to ceny są bardzo wysokie. Moja córa od września idzie na 3 godziny do żłobka.

Dzisiejsza pogoda mnie dobija, mam nadzieję,że jutro będzie lepiej bo na carboot chcę jechać :-)
 
Witam czy jest jakaś mama mieszkająca na bd5 zapisana do woodroyd health centre która może mi polecić jakiegoś dobrego lekarza w tej przychodni? Jesteśmy zapisani do dr. Scarlanda Ale nie bardzo mi pasuje ten lekarz. Córka odkąd dostała w październiku szczepionkę na grypę jest ciągle choruje. . Goraczka ropny katar,ropa z oczu itp.. a on za kazdym razem przepisuje tylko paracetamol. Będę wdzięczna za pomoc.
 
Witam drogie mamy z Bradford :-) Jestem nowo przybyłą mamą, więc nie bardzo oriętuję się jak wygląda tu sprawa z przedszkolami. Bardzo proszę o pomoc mam 4 letniego syna który nie miał wcześniej styczności z językiem angielskim. Chciałabym żeby poszedł do przedszkola i nie wiem co mam zrobić, boję się go żucić na głęboką wodę i zapisać go do angielskiego ponieważ jest on bardzo płaczliwym i przywiązanym do mnie dzieckiem a bariera językowa jeszcze go bardziej zniechęci. Dlatego zastanawiałam się nad Polsko języcznym przedszkolem które wprowadzi małego w język angielski tylko nie wiem czy takowe znajdują się w okolicy Bradford bądź Halifax. Proszę o pomoc i ewentualne namiary :-)
 
Witam dziewczyny-:)
Jestem Gosia z Bradford w 19tyg ciazy i bardzo chciałabym dołączyć do waszego grona ..,
Miło mi was poznać i życzę miłego weekendu -:)
 
Dziewczyny pilnie potrzebuje kogos do opieki nad dwoma dziewczynkami od5 rano do zapriwadzenia do szkoly w shipley. Bardzo bardzo pilne
 
reklama
Do góry