reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc dziewczyny
cfcgirl - fajnie z tymi planami po Stanach , ja tylko moge narazie pomarzyc, ale kto wie moze kiedys?
Dobrze ze uplawy minely i ze lepiej u ciebie.
Karolina , jezeli ci pasuje w tym tyg. to nie ma problema. Spoko, napisz mi twoje namiary i nr . tel. jakbym sie czasem zgubila. Jutro ci napisze kiedy bede czy w czwartek czy w piatek. Ok? Musze jakos sobie wszystko zaplanowac.
 
reklama
Niunk-Mozemy wstepnie sie umowic na piatek na ok 12.00. Wstepnie dlatego, ze ostatnio troche choruje i nie chcialabym Cie zarazic, wiec jeszcze dam Ci znac. Wyslalam Ci juz na priwa swoj adres i telefon. Jak nam nie wyjdzie w tym tygodniu to moze w przyszlym.
Buziaki:-)
 
czesc karolina
Dzieki za informacje, nie ma problemu , dostosuje sie do was.
Ok, narazie wstepnie na piatek , jesli nie to w przyszlym tyg.
Adresm i tel . otrzymalam.
Co tam u was , ciagle maczy chorobsko, niedobrze , ale musze przyznac ze ja od tygodnia chodze z nonstop zatkanym nosem. Ciezko mi sie oddycha.
Karola nie wiem czy to normalne , ale moj maly kreci sie w brzusiu , jakby nerwowo , gwaltownie , jakby mial jakies rzebudzenia nerwowe , jakies drgawki i tym podobne . Czy twoj Gabrys mial podobne zachowania. Trwa to od dluzszego czasu , czy to normalne?
Zaczyna mnie to nie pokoic. Zreszta jak wszystko.
pa pozdrawiam.i sie kurujcie ;-)
 
czesc karolina:-)
Jak tam z wasza choraba? Przeszlo ? Jak Gabrys choruje?
Co z naszym spotkaniem , przekladamy czy nie?
Napisz mi , to bede wiedziala jak i co robic.
Podpowiedz mi tez z tymi ruchami dzidzi. Kolezanak powiedziala mi ze to norma poniewaz ksztaltuje sie uklad nerwowy , sama nie wiem.
Dzis od samego rana strasznie bola mnie plecy , mowie ci nawet nie moge dobrze chodzic. Jutro pewnie bedzie juz lepiej.
No i wiesz poczulam pierwszy raz jak maly cos wypchnol, dotykalam i schowal.:-D
przypominalo mi to lokiec, ale supertowa sprawa:tak:, niesamowite.
no dobra czekam na odp.papa
 
Czesc Niunka. Jesli Ci pasuje jutro to mi tez. Gabrys jest zdrowy a i ja czuje sie juz znacznie lepiej, wiec zapraszam serdecznie. Jak do mnie zadzwonisz to umowimy sie na konkretna godzinke. Na 10.00 ide z malym na takie zajecia z dziecmi tzw bobomiganie - czyli jak porozumiewac sie z mama bez slow. A o 11.00 bede juz wolna. Wiec moze 11.30-12.00? Wyjde po Ciebie na przystanek.
Co do ruchow to mysle, ze wszystko jest w normie. Maly poprostu sobie szaleje w brzuszku i cwiczy miesnie i raczej nie jest to nerwowe. Taki malec nie wie co to nerwy. Moj tez wypychal pietki, lokcie , kolanka a moj brzuch wygladal tak jak by mial rogi. Komicznie to wygladalo. Bardzo duzo sie ruszal i skakal mi w brzuszku jak lezalam w wannie. Ty tez tak masz?
Pogadamy jak sie zobaczymy, bede mogla odpowiedziec na wiekszosc Twoich pytan. Napisz czy Ci odpowiada, albo zadzwon.
Buziaki
 
czesc
Pewnie ze mi odpowiada, Karolina jak bede wyjezdzala z bradford to zadzwonie do ciebie. OK.
Czyli jestesmy umowione bede juto ok. 12 , w zaleznosci jak autobus pojedzie o ktorej , ale z tego co wiem to chyba czesto jezdza.pa
do zobaczenia:-)
 
Bede czekac na Twoj telefon. Najlepiej jak wybierzesz autobus 576, on odjezdza z centrum lub bus station w Bradford co 10-15 min. Popros kierowce by wysadzil Cie w boothtown, dwa przystanki przed bus station w Halifaxie, kolo stacji BP.A jak nie to mozesz pojechac az na bus station, to tez niedaleko i po Ciebie wyjde. Do uslyszenia i zobaczenia.
Buzka.:-)
 
Karolina wysiade na stacji w Halifax.Jezeli nie masz daleko to wyjdz po mnie na bus station. ok?
Wsiade w autobus 576, jak bede jechala to zadzwonie ok.
Jestesmy umowione?
 
reklama
Do góry