reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześc laseczki!
Dopiero teraz pisze bo wcześniej nie miałam czasu. Co chwila coś. Adam znowu marudny. Może w koncu wyjdzie mu jakis ząb:dry:
Katarina26- niestety ale mnie jutro nie będzie:no::no::no: Całkiem zapomniałam, że nie moge zabrać J auta bo kolega, z którym jeździ czasami do pracy, rozbił autoi jeździ do pracy autobusem:wściekła/y: :wściekła/y::wściekła/y:
Uśmiałam sie z Toma:-D:-D:-D Ciekawe co na to Twój mąż
Ampar- oj cięzko się w coś wciągnąć. Czasmi oglądam coś na BBC albo Przyjaciół. Dzisiaj ogladalam Big Brothera z celebrytami ale prawde mówiąc nie bardzo wiedziałam kim są:sorry2: A co do wzburzonego pana... niech spada. Często w opisie jest stan idealny a potem musze to szorowac szczoteczka do zębów:wściekła/y:
Renuska- wspólczuje z tym boilerem. Tak jak Roksanna ostatnio myślałam co by było gdyby... Ale ja mam na szczęscie jeszcze grzejniki elektryczne w salonie i sypialni.

U nas już koniec laby bo szkoła Filipa otwarta. Dałam rade dojechać choć nie było łatwo. Część drogi szłam ulicą. Strasznie mnie wkurza, że nikt nic nie robi z tym śniegiem na chodnikach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Udanej imprezki. Pa
 
reklama
Mam synka ktory ma 4 miesiace 2 tygodnie wazy 9 kilo i ma 62 cm czy on nie jest za groby karmie go tylko piersia jak sie urodzil wazyl 3660 i mial 54 cm
 
Czy moge wprowadzic mu jakis obiadek albo deserek czy kaszke ,czy moze jesc chrupki kukurydziane , wlasnie przebily mu sie dwa zabki na dole i strasznie gryzie ale na szczescie nie goraczkuje moze tylko to ze ma luzno w pampersie
 
Hejka

Widze, ze sie niezle spotkanko jutro szykuje. Ja niestety nie dam rady dotrzec, choc te faworki strasznie kusza. :-p:tak: Dzis bylam na tescie na cukrzyce w szpitalu i kobitka tak mi krew pobrala, ze ledwo reka ruszam i do tego mam olbrzymiego siniaka :-:)wściekła/y:

Julia0 - maluszek z waga sobie wszystko sam ureguluje jak tylko zacznie sie bardziej ruszac, takze tym bym sie nie przejmowala, a co do wprowadzania pokarmow to decyzja nalezy do Ciebie, generalnie tu zalecaja, ze jak sie karmi piersia to do 6 miesiaca maluszek moze byc na samym mleku, ale juz od 4 powolutku mozesz mu diete nie co urozmaicac
ampar - tez raz wystawilismy negatywa, kupilismy nowa rame do lozka i byla uszkodzona, facet nic nie chcial sie dogadac, wiec B mu strzelil tam ostro
Renuska - wspolczuje mrozu w domu
natalka - jakbys mieszkala w Australii, to moglabys zarobic na mleczku, Onet.pl Wiadomości
roksanna - wszystko przed Toba, mnie tez to czeka, pare lekcji za mna raptem, w tym roku lekcje tez odpadly, bo znow ciazy jestem
 
:-)hej mamuski

ja potwierdzam jutrzejsze przybycie na spotkanko zapowiada sie fajnie :tak::-)

kasiaj ale bym interes zrobiła :-D:-D

JULIA0 ja bym sie waga nie przejmowala moja Claudia ma prawie 5 miesiecy a wazy 8,20 kg i powiedzili zeby sie nie martwic a co do jedzonka to ja daje owoce i warzywa :tak:

Renuska wspolczuje :-(

to do jutro dziewczynki :tak:
 
Hej:-) ja już jestem po wszystkim:-) faworki pyszne czekają już na was w piekarniku:tak::-) ale się umęczyłam przyznam wam szczerze :szok: ręce,nogi,plecy są do wymiany:-( ale warto było,poczułam się jak by święto jakieś było i powiem,że dla mnie to jest święto lasu bo w życiu nie gościłam tyle kobitek:-D:-D:-D:-D kumpel kawaler nawet w żartach powiedział do męża,że biorą wolne i posiedzą z nami:-D:-D bo on żony szuka:-D:-D przykro mi,że wszystkie nie będziecie ale jeszcze nic straconego,nie jeden raz jeszcze zorganizuje spotkanko:tak::-) a zapowiada się naprawdę ciekawy dzień:tak: już nie mogę się doczekać jak wparujecie z dzieciakami:cool2::-) doris-[nie bój żaby:cool2: pomieścimy się:tak: a jak nie to na podwórku sporo miejsca:tak: rozpalimy ognicho i będziemy smażyć kiełbaski na patykach,i będzie cieplutko nawet:-D:-D:-D albo podzielimy się na trzy grupy i każda w innym pomieszczeniu:cool2: żartuje oczywiście:tak:;-) ok spadam się kąpać i do wyra się kładę spać bo padam z nóg!!!!!!!!!!!!!! DOBRANOC:-) i do jutra,papa;-)
 
katarina26 ach ty agentka jestes :-D:-D lepiej zeby twoj B nie podczytywal forum bo moze byc goraco :-D:-D:-D
JULIA0 ja po czwartym miesiacu powoli zaczelam wprowadzac owoce i warzywka-standardowo jabluszko,banan,marchew,ziemniaczek odnosnie wagi to ci nie doradze bo ja uwazam ze moja coreczka jest 'troszke' za duza ma prawie 6miesiecy i wazy prawie 8kg :baffled:
roksanna1 wczoraj sie nie odzywalam bo goscilam na salonach u elity :-D:-D
ampar3 a ja wreszcie mam okazje oddac ci ksiazki :zawstydzona/y: az mi glupio ze tyle sie zeszlo :zawstydzona/y:
 
reklama
Hejka
A ja dzisiaj obudziałam sie tak zasmarkana ze rączki opadaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Dzieki bogu amelka ok.a to wszystko przez to ze jeden grzejnik nam siadl w livig room-ie:wściekła/y:ale P ma dopiero naprawić .
Katrina Przepraszam Cie ,tak sie napracowałas a mnie nic innego nie pozostało jak obejść sie smakiem.:baffled:
A tak sie cieszyłam ze wkoncu Was zobacze a tu D..........
Nic ide zapodać sobie śniadanko papapa i życze miłego plotkowania,buziętaaaaaa
Juliao Kasiaj ci juz wszystko napisala;-)
Renuska współczuje jak diabli:szok:
natalka90 numer ci wysyłam na priv;-)
 
Do góry