reklama

mamy z całego uk

Witam i łączmy się wszystkie mamy z Uk nie ważne gdzie mieszkacie.... przecież i tak przepisy s

1. marcysia834

marcysia834 mamuska

wita dziewczyny...... łączmy się wszystkie z całego uk....... bo wszędzie są utworzone grupy miejscowości a ja pomyślałam że fajnie by było poznawać i wymienać sie doświadczeniami z każdą mamusią mieszkająca w Uk :)

Ja jestem Marysia lat 28 mam corke w wieku 7 lat teraz chodzi do Year 3 , mieszkamy w Rushden niedaleko Northampton

Pozdrawiam

2. magdaz852

magdaz852 Początkująca w BB

Witam,
    Jestem Magda i mieszkam w Northampton. Mam synka 7- miesięcznego. Niestety muszę też trochę pracować i mam raczej mało czasu żeby tutaj przebywać. Zwłaszcza ostatnio się wystraszyłam jak mi zachorował, oczywiście po południu- temperatura i w ogóle. Trochę spanikowałam, bo nigdy wcześniej nie chorował a wiem, że do szpitala to nie ma za bardzo po co jechać, bo jak nie umierasz to ci dadzą paracetamol i do domu. Na szczęście właśnie się dowiedziałam, że w Wellingborough w polskiej przychodni właśnie zaczęła przyjmować pani pediatra. Byłam tam wcześniej u ginekologa- całą moją ciążę prowadził i byłam bardzo zadowolona, więc też tam się udałam. Polecam, bo Pani doktor bardzo miła, poradziła mi co zrobić z dzieckiem i uspokoiła, że to nie jest nic groźnego. Powiedziała też kiedy trzeba jechać do szpitala. Na szczęście tak jak pani doktor przewidziała wszystko szybko minęło.
    Gdybyś kiedyś potrzebowała, to polecam. Możesz sprawdzić na ich stronie internetowej. Wystarczy wpisać w google Polmedics.
    Trzymaj się, Pozdrawiam,
    Magda

3. reklama
  4. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

i ja jak mogę to się dołącze;-)

Jestem paulina prawie 30-stka na karku;-) 2 dzieci 4Lata i 8 miesiący od 5 lat w uk mieszkamy południowa Walia;-) moja pasja to fotografia i po nowym roku otwieram własne studio;-)

5. alexnow

alexnow Fanka BB :)

Hej:)
    J ate zwtedy dołacze:)
    Jestem Ola mam 26 lat!!!Dwojke dzieci 5 lat i 7 miesiecy:)))Jestem z Bradford w ktorym mieszkam od 3 lat:)

6. iskierka55

iskierka55 mama Alicji

To i ja witam :-) prawie 40-stka na karku od 5 lat w UK. 7 letnia coreczka mieszkamy w Surrey :-)

7. alexnow

Ja dzis juz na nogach od 7 i jeszcze tak dobrzez enie od 6 :)A co tu taka cisza???

8. joasia79

joasia79 Fanka BB :)

Witam i ja:) 32 lata,roczna córeczka i drugie w drodze- termin na maj :)

9. alexnow

joasia79-witam :-)gratulacje malej istotki:))

10. reklama
  11. stokrotkaa

stokrotkaa Zaciekawiona BB

Witam,
    Jestem anitka 32 lata, mam synka 16 miesięcznego i prawdopodobnie 6 tydzień w ciąży :)

12. marcysia834

marcysia834 mamuska

Witam dziewczyny........ Dawno tu nie zaglądałam......... fajnie że tyle was tu przybyło bo taka pusta była ta grupa

magdaz852 witaj mówisz że jesteś z Northampton to super........ ja mieszkam w Rushden niedaleko i raz w miesiącu tam bywam......w sumie się przeprowadziłam do Rushden kiedy poznałam mojego J on 4 lata tam mieszkała ale bliżej pracy z Rushden i nie ma takich dojazdów.... do Polskich lekarzy nie chodzę tak naprawdę nie stać mnie na to żeby nabijać im w kieszeń..... problemów z GP też nie mam bo zawsze Oliwia konkretny lek dostanie na dzień dobry rok temu powiedziałam że paracetamol nie działa na córkę i dostaje wszystko co chcę.... ale dzięki za info a przychodnię znam ;)
    A słyszałaś o spotkaniach Northamptonek?? właśnie w sobotę mieliśmy 2 spotkanie w salonie Slim Body Salon zajrzyj na naszą stronkę zapraszam Kobieca strona NorthamptonshirePINKA25 miło mi cię poznać ....... super że otwierasz własny biznes ......... ja ze zdjęć to amatorka........ lubię pstrykać ale nie mam sprzętu żeby zainwestować czasami siadam i obrabiam fotki ale to tak zwyczajnie jak się da z cyfrówki Lumixa

alexnow witaj :) Bedford też niedaleko mnie :) super że każda z nasz ma dzieciaczki widzę że jedne starsze kilku latki a 2 kilku miesięczne :)

iskierka55 witaj ....... i nie przejmuj się tą 40 na karku ;)

joasia79 witaj i moje gratulacje 2 dzidzi :) wiesz co będzie??

stokrotkaa witaj....... prawdopodobnie?? a może już wiadomo na 100% cio?? gratuluje

Poleć forum