reklama

Mamy z Cardiff :)

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez melis, 26 Kwiecień 2010.

1. melis

melis Zaciekawiona BB

Witam!
    Zapraszam wszystkie mamy z Cardiff i okolic :)

2. coffee

coffee Fanka BB :)

hej
    ja niestety juz nie z Walii...ale mieszkalam tam prawie 4 lata i niedawno przenieslismy sie /szkoda/ do Londynu
    chociaz tu mamypiekny dom i ogrod a maz fajna prace...to tesknie za widokami w Walii...ludzmi

pozdrawiam serdecznie

3. reklama
  4. melis

melis Zaciekawiona BB

Witaj! no szkoda ze juz nie w cardiff :( napewno w londynie tez Ci sie ulozy:-)

a gdzie te mamy z cardiff sie ukrywaja? :-D

5. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

hejo ja nie jestem z Cardiff ale nie daleko bo w swansea około 45 min od Cardiff

6. melis

melis Zaciekawiona BB

Witaj!!
    pieknie jest w Swansea! no troche jest do cardiff :) widze ze tez masz dwulatka w domu :)

7. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

tak juz prawie 3 latke hehehe i do tego straszna rozrabiare hehheh

wiesz co w sumie to az tak daleko nie jest czesto swojego czasu jezdzilismy do Cardiff na zaupki teraz czasu za bardzo nie ma a wam jak sie tam zyje???

8. melis

melis Zaciekawiona BB

Zyje nam sie dobrze :) mieszkamy w bardzo spokojnej dzielnicy z duzym placem zabaw - wiec duzo czasu tam spedzamy. No moj tydzien temu skonczyl 2 latka - tez rozrabia :)
    A Ty masz dziewczynke?
    to pewnie w swansea na plaze czesto chodzicie? my czasem jezdzimy do barry island sie plazowac :)

9. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

Tak córcie Wiktoria ma imię;-)))

tak jak jest piekna pogoda to na placu na plazy duzo czasu spedzamy,czesto tezm mam tam sesje z dziewczynami w ciązy lub dziecmi;-)))

a ty widze to w oczekiwaniu na kolejną dzidzie???

a Tak wogóle to Paulina jestem:-)

10. reklama
  11. melis

melis Zaciekawiona BB

nie, nie oczekuje...jak narazie ;)
    Witaj Paulina :) ja jestem Ania. uu to pani fotograf jestes - super! moze na jakas sesyjke z moim urwisem sie do Ciebie wybiore :-D a samouk jestes? No w Swansea super sa miejsca na zdjecia, masz duze pole do popisu! pozdrawiam

12. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

to zapraszam na sesyjke pokaze ci kilka fotek moze ci sie spodobaja

Załączniki:

Poleć forum