reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cardiff :)

fakt, jest pieknie. jutro mezulek ma wolne i wybieramy sie na Gower :D oj nie moge sie doczekac :)
a przyjezdzaj niewiasto! to tylko 40min pociagiem. ja w Cardiff bywalam dosc czesto przed ciaza.. ale pozniej juz nie. bylam w zeszla niedziele. bardzo sie zmienilo.. bardzo na plus.
 
reklama
Witaj Asia ja tez ze swansea;-))) moze sie nawet z widzenia znamy....??
w szoku jestem ze ktos tu sie jeszcze taki znalazł..... iihhih
ja tylko na chwile bo zaraz lece na komunie zdjecia robic pododa sie popsula ehhh a wczoraj tak pieknie bylo szok

pozdrawiam was dziewczynki
 
no i pogoda sie popsula :/
na Gowerze nie bylismy, bo po glebszych przemysleniach doszlismy do wniosku, ze z naszym wozkiem zbyt duzo nie zwiedzimy - miejski i masywny. zostalismy w Swansea.
Pinka znasz moze jakies fajne miejsce gdzie mozna by sie wybracz maluchem? u nas standard to muzeum, marine i singelton park..
 
w sumie to ja tak az nie jezdze z małą bo nie mam na to za bardzo czasu.... najczesciej chodze z nia na plaze na ten plac zabaw ewentualnie Lc2 a tak to jakos nie wyjeżdzam daleko
 
u mnie tez daleko nie wchodzi w gre, z racji ze jedyny nasz pojazd do wlasnie karoca malego ksiecia :-)
ale jesli autobusik gdzies podjezdza, to czemu nie. Mumbels i klify sa super, ale nie na wozek. moze za 2 lata. na plaze nie chodze, bo i tak z wozkiem nie wjade (w przyszlym roku na nozkach jak najbardziej), na plac zabaw jeszcze za maly. deptak ok, ale musze i tak uwazac, bo latwo sie spazam tutejszym sloncem i obawiam sie, czy mlody nie bedzie tego po mnie dziedziczyl. za to singelton park jest super. pikniki pod drzewkiem, podziwianie ogrodu - zdecydowanie nasze klimaty.
w ta niedziele wybieramy sie do Cardiff - wybory czas zakonczyc! hehe
widze, ze Twoja dziewczynka juz ma 2 latka. tutaj sie urodzila? a chodzisz moze do jakiejs spotkania dzieciece? ja sie rozgladam ostatnio, bo przydalo by sie juz malego udzielac towarzysko i z tubylczym jezykiem zapoznawac:tak:
 
Asiasc- dzieki za gratulacje;-))

co do spotkan typu Play Group to kiedys chodzilam ale teraz juz nie bo spotyka sie z innymi dziecmi mała od wrzesnia idzie do szkoly tez jakis tam kontakt bedzie miala;-)))
 
czesc! moja siostra rozwaza zalozenie swojego gabinetu logopedycznego i chcialaby sie dowiedziec, jakie jest zapotrzebowanie w Walii. bylabym wdzieczna, gdybyscie odpowiedzialy na trzy pytania.link ponizej:

logopeda Survey
 
reklama
Do góry