reklama

Mamy z Chelmsford

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez emila83, 5 Listopad 2008.

1. emila83

emila83 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam obecne i przyszle mamy. Tak sie zastanawialam czy sa tutaj jakies mamy z Chelmsford lub okolic. Mam roczna coreczke i w oczekiwaniu na rodzenstwo :)

Dajcie znac dziewczyny

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Listopad 2009
  2. Anai

Anai Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    jestem świeżo upieczoną mamą z Bishop's- trochę dalsze okolice Chelmsford :)

3. reklama
  4. emila83

emila83 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam :)

A wiem, wiem. Czesto ta nazwa obija mi sie o uszy jak na Stansted jedziemy :tak:
    Co porabiasz na codzien, oczywiscie oprocz zajmowania sie malenstwem?? Jak chcesz to daj znac na maila
    Pozdrowka

Ostatnia edycja: 12 Listopad 2008
  5. Anai

Anai Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Teraz raczej zajmujemy się sobą z dzidziusiem, na nic innego czasu nam nie stracza :) No chodzimy jeszcze na spacerki z psem jak pogoda dopisze. A tak zawodowo to jestem na Maternity :)

6. zuska

zuska Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc :-) ja mieszkam w Romford to jakies 20 min pociagiem od Chelmsford w strone Londynu :-) za 10 dni planowo mam zostac mama :-) a tak swoja droga to wczoraj akurat bylam w Chelmsford ;-)

7. margolcia29

margolcia29 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej! ja mieszkamw Colchester...

8. aggi

aggi Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc dziewczyny,

ja mieszkam w chelmsford od maja, a w kwietniu rodzinka nam sie powieksza o jedna kobiete:) przynajmniej tak wyszlo na usg:)

jak narazie pracuje ale juz mi zostalo 40 dni do MA.

pozdrawiam

9. emila83

emila83 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam troche tu nie zagladalam :zawstydzona/y:. Jak tam nowa dzidzia aggi? Ja jeszcze troszke musze poczekac na nowa czlonkinie rodziny. Jak sie podoba Chelmsford?

10. reklama
  11. aggi

aggi Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam,

maya ma sie swietnie, zdecydowanie lepiej niz mama:-D przynajmniej jedna z nas jest wyspana;-)

uparciuch jeden wylazl dopiero po wywolaniu 18.04.

a widze ze Tobie tez juz duzo nie zostalo:)

pozdrowienia

12. emila83

emila83 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeszcze troszke zostalo, ale za ciezko czasami z brzuchem i za maluchem nadazyc :-)
    A rodzilas w St Johns? Jesli tak to jakie wrazenia? Ja po poprzednim porodzie to bardzo pozywtywnie i tak sie zastanawiam czy cos sie zmienilo..

Poleć forum