reklama

Mamy z Chelmsford

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez emila83, 5 Listopad 2008.

1. emila83

emila83 Zaciekawiona BB

Witam obecne i przyszle mamy. Tak sie zastanawialam czy sa tutaj jakies mamy z Chelmsford lub okolic. Mam roczna coreczke i w oczekiwaniu na rodzenstwo :)

Dajcie znac dziewczyny

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Listopad 2009
  2. Anai

Anai Fanka BB :)

Witam,
    jestem świeżo upieczoną mamą z Bishop's- trochę dalsze okolice Chelmsford :)

3. reklama
  4. emila83

emila83 Zaciekawiona BB

Witam :)

A wiem, wiem. Czesto ta nazwa obija mi sie o uszy jak na Stansted jedziemy :tak:
    Co porabiasz na codzien, oczywiscie oprocz zajmowania sie malenstwem?? Jak chcesz to daj znac na maila
    Pozdrowka

Ostatnia edycja: 12 Listopad 2008
  5. Anai

Anai Fanka BB :)

Teraz raczej zajmujemy się sobą z dzidziusiem, na nic innego czasu nam nie stracza :) No chodzimy jeszcze na spacerki z psem jak pogoda dopisze. A tak zawodowo to jestem na Maternity :)

6. zuska

zuska Zaciekawiona BB

Czesc :-) ja mieszkam w Romford to jakies 20 min pociagiem od Chelmsford w strone Londynu :-) za 10 dni planowo mam zostac mama :-) a tak swoja droga to wczoraj akurat bylam w Chelmsford ;-)

7. margolcia29

margolcia29 Zaciekawiona BB

hej! ja mieszkamw Colchester...

8. aggi

aggi Zaciekawiona BB

czesc dziewczyny,

ja mieszkam w chelmsford od maja, a w kwietniu rodzinka nam sie powieksza o jedna kobiete:) przynajmniej tak wyszlo na usg:)

jak narazie pracuje ale juz mi zostalo 40 dni do MA.

pozdrawiam

9. emila83

emila83 Zaciekawiona BB

Witam troche tu nie zagladalam :zawstydzona/y:. Jak tam nowa dzidzia aggi? Ja jeszcze troszke musze poczekac na nowa czlonkinie rodziny. Jak sie podoba Chelmsford?

10. reklama
  11. aggi

aggi Zaciekawiona BB

witam,

maya ma sie swietnie, zdecydowanie lepiej niz mama:-D przynajmniej jedna z nas jest wyspana;-)

uparciuch jeden wylazl dopiero po wywolaniu 18.04.

a widze ze Tobie tez juz duzo nie zostalo:)

pozdrowienia

12. emila83

emila83 Zaciekawiona BB

Jeszcze troszke zostalo, ale za ciezko czasami z brzuchem i za maluchem nadazyc :-)
    A rodzilas w St Johns? Jesli tak to jakie wrazenia? Ja po poprzednim porodzie to bardzo pozywtywnie i tak sie zastanawiam czy cos sie zmienilo..

Poleć forum