reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Chelmsford

emila83

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Listopad 2008
Postów
19
Miasto
Essex, UK
Witam obecne i przyszle mamy. Tak sie zastanawialam czy sa tutaj jakies mamy z Chelmsford lub okolic. Mam roczna coreczke i w oczekiwaniu na rodzenstwo :)

Dajcie znac dziewczyny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam :)

A wiem, wiem. Czesto ta nazwa obija mi sie o uszy jak na Stansted jedziemy :tak:
Co porabiasz na codzien, oczywiscie oprocz zajmowania sie malenstwem?? Jak chcesz to daj znac na maila
Pozdrowka
 
Ostatnia edycja:
Teraz raczej zajmujemy się sobą z dzidziusiem, na nic innego czasu nam nie stracza :) No chodzimy jeszcze na spacerki z psem jak pogoda dopisze. A tak zawodowo to jestem na Maternity :)
 
Czesc :-) ja mieszkam w Romford to jakies 20 min pociagiem od Chelmsford w strone Londynu :-) za 10 dni planowo mam zostac mama :-) a tak swoja droga to wczoraj akurat bylam w Chelmsford ;-)
 
czesc dziewczyny,

ja mieszkam w chelmsford od maja, a w kwietniu rodzinka nam sie powieksza o jedna kobiete:) przynajmniej tak wyszlo na usg:)

jak narazie pracuje ale juz mi zostalo 40 dni do MA.

pozdrawiam
 
Witam troche tu nie zagladalam :zawstydzona/y:. Jak tam nowa dzidzia aggi? Ja jeszcze troszke musze poczekac na nowa czlonkinie rodziny. Jak sie podoba Chelmsford?
 
witam,

maya ma sie swietnie, zdecydowanie lepiej niz mama:-D przynajmniej jedna z nas jest wyspana;-)

uparciuch jeden wylazl dopiero po wywolaniu 18.04.

a widze ze Tobie tez juz duzo nie zostalo:)

pozdrowienia
 
reklama
Jeszcze troszke zostalo, ale za ciezko czasami z brzuchem i za maluchem nadazyc :-)
A rodzilas w St Johns? Jesli tak to jakie wrazenia? Ja po poprzednim porodzie to bardzo pozywtywnie i tak sie zastanawiam czy cos sie zmienilo..
 
Do góry