reklama

MAMY Z CHRZANOWA I OKOLIC

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez webak25, 6 Grudzień 2005.

1. webak25

webak25 Zaciekawiona BB

Jestem mamą trzyletniej dziewczynki.Chętnie poznam mamy z naszej okolicy ze swoimi pociechami.

Kasia
      :)

2. DODA3RYBKI

DODA3RYBKI Zaciekawiona BB

Witaj Kasiu. Mieszkam w Nowej Górze ale bardzo często odwiedzam Chrzanów {teściowie}.

3. reklama
  4. webak25

webak25 Zaciekawiona BB

Nareszcie jakaś bratnia dusza z moich stron.

Pozdrawiamy

5. DODA3RYBKI

MAM 27 LAT. JESTEM MAMĄ DWÓJKI SZKRABÓW 5 LETNIEGO MATEUSZKA I 3 MIESIĘCZNEJ MARTYNKI. MOI TEŚCIOWIE MIESZKAJĄ NA PÓŁNOCY - MIESZKA I.

6. webak25

webak25 Zaciekawiona BB

Więc prawie jesteśmy rówieśniczkami.Ja skończyłam 25 lat.
    Mieszkamy obok dyscontu Plus,na ul.Kadłubek.

Moje słoneczko kilka dni temu na sankach,u babci i dziadziusia na wsi.

7. monika_pk

monika_pk Gość

czesc :) ja własciwie jestem z Oswiecimia ale pracuje w Chrzanowie na Krakowskiej...:)

8. aga75

aga75 Fanka BB :)

hahaha a jestem z Ostrężnicy.

9. DODA3RYBKI

aga 75 ja też mieszkałam w Ostrężnicy przed ślubem.

U nas dzisiaj posypało konkretnie
    i dalej sypie śnieżkiem z nieba jak tak dalej będzie to nie wiem czy rano dostanę się do Chrzanowa. Mam nadzieję że zdążą panowie drogowcy odśnieżyć.

10. reklama
  11. DODA3RYBKI

Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek. Życzę wszystkiego najlepszego Wam, Maluchom, Panom Tatom  niech kazdy dzien będzie lepszy (albo przynajmniej nie gorszy od poprzedniego), niech każda noc będzie spokojna i przespana  niech dzieci rosną "taaaaaakie duze" i "taaaaakie madre", mamy niech pieknieją, a tatusiowie po "szybkiej" krzywej zblizaja do idealu 

[​IMG][​IMG]

12. DODA3RYBKI

ALE TUTAJ PUSTKI. KASIU ŚLICZNĄ MASZ CÓRECZKĘ, JAKIE RUMIEŃCE.

Poleć forum