reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z CHRZANOWA I OKOLIC

reklama
Witaj Oliwieczka;-)znów się spotykamy;-)
Ja mieszkam w Chełmku, do Chrzanowa chodziłam do liceum Staszica, w Kościelcu mieszkała moja babcia.No i czasem bywam w Chrzanowie bo mam tam dobrą znajomą, tyle,że ostatnio mam problem z wyjazdem gdziekolwiek...
 
Witam:-)
Ja w tej chwili mieszkam w Londynie,ale od urodzenia moim miastem jest Chrzanow.Jezeli mam wakacje to zawsze przyjezdzam do rodzicow,a mieszkaja na ul.slaskiej kolo basenu na katach:tak:.Fajnie ze na forum jest miasto Chrzanow,mila niespodzianka:tak:.
 
Hej dziewczyny :-)~My też mieszkamy w Chrzanowie;-)Ale jakoś u strasznie pusto.Ale ja będę tu zaglądać może któraś z Was się odezwie?
 
Hejka!Ja też jestem z Chrzanowa:-)Wprawdzie przebywam na razie we Wiedniu ale w marcu wracam do Polski ponieważ końcem kwietnia przyjdzie na świat mój pierwszy dzidziuś:happy: Już się nie mogę doczekać.Chętnie poznam jakieś mamusie z okolic.
 
witam wszystki mamusie i jej dzieciaczki. a ja mieszkam w trzebini i widze ze na tym watku tez sa dwie styczniowki z dzidziusiami i lutowa mamusie tez "znam" bo czasami podczytuje ich forum :tak:- moja Jula jest juz prawie lutowa. haha, ale niespodzianka - nie myslalam, ze mam "sasiadki"
 
reklama
Do góry