reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z CHRZANOWA I OKOLIC

reklama
WITAJCIE!
Ja mieszkam w Trzebini a dokładniej w Sierszy i jeśli pozwolicie chętnie się przyłącze do mam z okolic Chrzanowa (przed slubem mieszkałam w Chrzanowie na kontach niedaleko basenu )
to moze jestesmy sasiadkami, a jakie masz duze dzieciatko bo moja mala Julcia to juz prawie roczna pannica
 
to faktycznie jestesmy prawie sasiadkami, mieszkam niedaleko, kurcze ale swiat jest maly. moze w takim razie spotkamy sie na jakims spacerku:-)
 
Witaj ! Oprucz Julki mam jeszcze trzech chłopców tak że czekam na piąte dzieciątko ( już sie nie mogę doczekać ) a co do spacerku to bardzo chętnie.
 
reklama
Witaj ! Oprucz Julki mam jeszcze trzech chłopców tak że czekam na piąte dzieciątko ( już sie nie mogę doczekać ) a co do spacerku to bardzo chętnie.
piate:szok: to jestes mama pelna para,:tak: u mnie tylko jedna Juleczka. ze spacerem to chyba bedzie trzeba jedna troszke poczekac bo aura zbytnie niesprzyja:-(
 
Do góry