reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

Temat na forum 'Archiwum mam z b-b' rozpoczęty przez iwa2, 10 Maj 2009.

1. iwa2

iwa2 Aktywna w BB

Witam !!!!
    Nazywam się Iwona .Mam synka .Chciałabym nawiązać kontakt z Mamami z Cieszyna i z pobliża .Pozdrawiam:-) i zapraszam na pogaduszki !!!!!

2. iwa2

iwa2 Aktywna w BB

Szkoda że żadna Mamusia i bobasek nie mieszka koło mnie chyba nici z tego Forum i pogaduszek echhh żałuję Pozdrawiam

3. reklama
  4. claudia4you

claudia4you Gość

Ja też jestem z Cieszyna, ale niestety nie skontaktuje się ż tobą iwa2, ponieważ nie jestem jeszcze mamą, pomimo to serdecznie Ci gratuluję [​IMG] tego, że ty jesteś mama

5. gabuś

gabuś Początkująca w BB

witajcie Mamy z Cieszyna i okolic, ja dopiero czekam na narodziny swojego dziecka, więc minie jeszcze troszke czasu zanim dołącze do mam, ale dobrze wiedziec, ze w Cieszynie i okolicach są życzliwe osoby, pozdrawiam

6. iwa2

iwa2 Aktywna w BB

Witajcie Dziewczyny !!!
    Ja tutaj mało zaglądam , bo żadna Mama tutaj nie pisze a tu dzisiaj taka niespodzianka Dziewczyny to nic że nie jesteście jeszcze ,ale zapraszam na pogaduszki moge cos doradzić Podaje wam moje gg 16104679 a tak po za tym mam dużo ubranek do sprzedania jakbyście były zainteresowane pozdrawiam milutko

7. margarita777

margarita777 Początkująca w BB

Witajcie Cieszynianki ;)
    Też jestem z Cieszyna i mam synka, ktory niedlugo skończy 6 miesięcy. Iwa gdzie chodzisz z dzieckiem na spacery??? Bo ja tutaj mieszkam od niedawna i dopiero odkrywam w miarę fajne miejsca do spacerków Niestety jednak nie mam ich za wiele...buuuu
    Pozdrawiam serdecznie

8. iwa2

iwa2 Aktywna w BB

Witaj Margarita
    Nie wiem czy wiadomość doszła do Ciebie , ale jak co to napisz coś na moje gg Cieszę się że jesteś w gronie Cieszynek heheh Pozdrawiam

9. ravenbl

ravenbl Początkująca w BB

Witajcie dziewczyny!!
    Też jestem z Cieszyna. Nie jestem jeszcze mamą. Mam do Was pytanko. Czy mogłybyście polecić jakąś szkołę rodzenia w Cieszynie?
    Pozdrawiam
    Beata

10. reklama
  11. iwa2

iwa2 Aktywna w BB

Witaj Beatko !!!
    Mi jest ciężko coś polecić , bo nie rodziłam w Cieszynie ,ale zadzwoń może do Rutkowskich oni maja przychodnię więc może będą coś wiedzieć Odezwij się na moje gg Pozdrawiam

12. monisiak

monisiak Początkująca w BB

Witam mamy z Cieszyna :)
    Jestem z Cieszyna. Mam dwoje dorosłych dzieci i 2 letnią córeczkę :)

Poleć forum