reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

reklama
Cześc dziewczyny, ja również z Cieszyna, mam 8 miesięczną córcie Lenke:) Również podaję swoje gg 13242436 gdyby któraś z Was chciała pogadac, miała jakiś problem ze szkrabem, zawsze postaram się pomóc. A może jakiś zlot Cieszyńskich mam dla zapoznania??:)
 
cześć.
Od 7 miesięcy jestem mamą Kuby. Mieszkamy w Cieszynie. I chętnie nawiążę kontakt z innymi mamusiami :)
 
Witam:)
a ja już w lutym przyszłego roku dołączę do nobliwego klubu "MAM" :) jestem z cieszyna i pozdrawiam przyszłe i obecne mamy cieszyńskie!
 
Witam nowe mamusie Może zostawcie jakieś namiary na siebie gg to możemy w ten sposób sie lepiej poznać i wymienić doświadczeniami Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie mamy z Cieszyna. Jeste tu nowa,ale bardzo bodoba mi sie to forum. Mam prawie 2 letniego synka dokładanie 2 latka konczy 22 lutego. Miło by mi było poznac was pozdrawiam:-)
 
Do góry