reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

Ehh, no to u mnie podobnie.. Staszko kaszle :-( Mamy oczyszczacz/nawilżacz, który pracuje cały czas, a i tak te paskudztwa sie mojego biedaka trzymają.. Tyle, z enie goraczkuje i humor ma super ;-)
 
reklama
To u nas w druga stronę, bo pojawiła sie gorączka i z nosa cieknie :-( Ehh, byle szybciutko wyzdrowiał.. No, czego i Twojemu małemu chłopakowi życzę, Klaudia :-)
 
No przyda się, bo biedak co kończy się działanie ibuprofenu to znów goraczkuje tak do 39 :-(
Oby jutro było lepiej :-)
 
to super:-)
tak dalej

nie znacie jakieś może sposobu na dorobienie kaski??
coś w domku?
nie wchodzi w grę MLM bo byłam w dwóch piramidach i nie da się na tym kroci zarobić
 
No nie mam niestety żadnego pomysłu.. Może jakieś rękodzieło? Wypełnianie ankiet i inne tego typu "cudowne sposoby" mozna wsadzic między bajki.. Też kiedys myślałam o jakimś dorobieniu w domu, ale sposobu nie znalazłam :-(
No opcją jeszcze jest sprowadzanie rzeczy z USA i sprzedawanie w PL, ale wiadomo jest to ryzykowne czasami (mozna nie trafić w popyt, albo przeliczyć sie w wyliczaniu zysków) no i trzeba mieć kapitał do zainwestowania - no a kurs dolara nie zachęca ;-) Jak cos wymyslisz to daj znac, może sama sie skuszę :-D

No a opiekujesz się swoim Michałkiem w domu? Może znalazłaby się jakas chetna pani i zostałabyś opiekunką do dziecka? Plus jest taki, że dzieci są razem (więc z założenia fajniej dla obu stron), a pieniadze da się zarobić :-D Nie siedzę w temacie, ale kiedyś widziałam takie ogłoszenie w Krakowie i kobieta własnie miała dziecko i chciała 6zł/h za pilnowanie cudzego - a i pewnie łatwiej Jej było bo maluchy miały towarzystwo ;-)
 
reklama
Do góry