reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

Ponoć nie jest trudno pilnowac dwójki dzieci (nie wiem z własnego doświadczenia), więc może zastanów się nad tym :-) Wydaje sie to logiczne, bo dzieci tez zajmują się sobą ;-)
 
reklama
phoenix, coś trzeba wymyślić, ale jedyne wyjście to chyba za kilka miesięcy pójść do normalnej pracy,
poczekać na umowę i potem ciąża , L4 , macierzyńskie , wychowawcze...:-D


taki mój plan;-)

a co powiecie na spotkanie na żywo?
ja poznałam tu świetną dziewczynę, utrzymujemy kontakt i często razem wychodzimy:tak:
 
Ja chętnie bym sie spotkała, ale niestety do końca marca raczej nie znajdę czasu :-( Za to potem hulaj dusza piekła nie ma :-D
Od kwietnia po prostu powinnam miec luźniej (no, wole nie zapeszać ;-)). A ogólnie to własnie juz po marcu na spotkanie pisze sie oboma rekami - bardzo brakuje mi tu znajomych.. Z ludźmi spotykam sie tyle co w pracy, bo po prostu nikogo tu nie znam! Teoretycznie do Bielska niedaleko, ale (jak już pisałam ;-)) póki co nawet na takie wyjazdy czasu nie mam.. Ehh..

Co do planu to wyglada sensownie :-) Ja bym chciała dziecko już, w tej chwili - macierzyński bym miała, ale potem perspektywa powrotu do pracy dopiero od listopada 2013, więc miałabym tak jakby 4 miesiące przymusowego wychowawczego - z jednej strony super (bo chętna jestem na wychowawczy, oj tak), ale z drugiej strony nie lubię być w sytuacji przymusu.. No nie wiem, jak by nam np. wtedy były pieniadze potrzebne to na te kilka miesięcy byłabym uziemiona i bez zarobków. Zobaczymy, tak czy inaczej staramy sie od kwietnia/maja - a jak sobie wszystko poukładać to będę myślała jak już będę w ciąży :-D
 
No to juz doczekać sie nie mogę :-)

Taka zima za oknem, że az coś mnie ściska, że Stasiu korzystac nie może :-( No a od wczoraj antybiotyk, bo niestety nie bardzo cokolwiek sie zmieniało (no, przynajmniej nie gorączkował i humor miał super) ... Ale nie dajemy się :-D
A Wam zyczę super sankowych przygód :-D
 
witam, śnieżyca okropna kurczę, ja muszę jednak szukać normalnej pracy i niunio do żłobka musi iść
już rozważamy taką opcję

dużo zdrówka dla naszego chorowitka
 
Polecam żłobek na Kamiennej - jest rewelacyjny :-) No a panie w młodszej grupie (1-2 lata) już w ogóle są bardzo bardzo fajne :-)
Stasiu już lepiej - no cóż, antybiotyk podziałał bardzo przyzwoicie :-D

Idziecie jutro na sanki? Jak tak to ZAZDROSZCZĘ! :-)
 
tak chyba idziemy na sanki dzisiaj , a żłobek to chyba na Moniuszki , bo tam mieszkamy, ma bardzo dobre opinie i blisko naszego mieszkania

ale najpierw musi się zdarzyć CUD i muszę mieć pracę...
pomarzyć można
 
Byłam ostatnio zabiegana i mało tu zaglądałam

Mam nadzieję że wasze pociechy już czują się lepiej i mogą pośmigać na sankach, sama chętnie bym zjechała z jakiejś górki ale już trochę nie wypada ale za kilka lat będę mogła z mała jeździć :-D
 
reklama
my po saneczkach
u nas to w sumie wygląda tak, że młody tylko siedzi a W go ciągnie i tyle.
zawsze to coś innego niż wózek :tak:

tialana już w przyszłą zimę pójdziesz z maluszkiem na sanki :-D

a ja nadal szukam pracy....
 
Do góry