reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

iwa2

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2008
Postów
60
Miasto
woj.śląskie
Witam !!!!
Nazywam się Iwona .Mam synka .Chciałabym nawiązać kontakt z Mamami z Cieszyna i z pobliża .Pozdrawiam:-) i zapraszam na pogaduszki !!!!!
 
reklama
Szkoda że żadna Mamusia i bobasek nie mieszka koło mnie chyba nici z tego Forum i pogaduszek echhh żałuję Pozdrawiam
 
Ja też jestem z Cieszyna, ale niestety nie skontaktuje się ż tobą iwa2, ponieważ nie jestem jeszcze mamą, pomimo to serdecznie Ci gratuluję
best52_(www.e-gify.pl).gif
tego, że ty jesteś mama
 
witajcie Mamy z Cieszyna i okolic, ja dopiero czekam na narodziny swojego dziecka, więc minie jeszcze troszke czasu zanim dołącze do mam, ale dobrze wiedziec, ze w Cieszynie i okolicach są życzliwe osoby, pozdrawiam
 
Witajcie Dziewczyny !!!
Ja tutaj mało zaglądam , bo żadna Mama tutaj nie pisze a tu dzisiaj taka niespodzianka Dziewczyny to nic że nie jesteście jeszcze ,ale zapraszam na pogaduszki moge cos doradzić Podaje wam moje gg 16104679 a tak po za tym mam dużo ubranek do sprzedania jakbyście były zainteresowane pozdrawiam milutko
 
Witajcie Cieszynianki ;)
Też jestem z Cieszyna i mam synka, ktory niedlugo skończy 6 miesięcy. Iwa gdzie chodzisz z dzieckiem na spacery??? Bo ja tutaj mieszkam od niedawna i dopiero odkrywam w miarę fajne miejsca do spacerków Niestety jednak nie mam ich za wiele...buuuu
Pozdrawiam serdecznie
 
Witaj Margarita
Nie wiem czy wiadomość doszła do Ciebie , ale jak co to napisz coś na moje gg Cieszę się że jesteś w gronie Cieszynek heheh Pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny!!
Też jestem z Cieszyna. Nie jestem jeszcze mamą. Mam do Was pytanko. Czy mogłybyście polecić jakąś szkołę rodzenia w Cieszynie?
Pozdrawiam
Beata
 
Witaj Beatko !!!
Mi jest ciężko coś polecić , bo nie rodziłam w Cieszynie ,ale zadzwoń może do Rutkowskich oni maja przychodnię więc może będą coś wiedzieć Odezwij się na moje gg Pozdrawiam
 
reklama
Do góry