reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

Witajcie mamy z Cieszyna. Jeste tu nowa,ale bardzo bodoba mi sie to forum. Mam prawie 2 letniego synka dokładanie 2 latka konczy 22 lutego. Miło by mi było poznac was pozdrawiam
 
reklama
Witam nowe mamy Szkoda ze nie możemy się jakoś tutaj spotkać i pogadać Moje gg 6157906 Zapraszam na pogaduchy może w ten sposób prędzej porozmawiamy
 
hej dziewczyny, jest moze ktoras obecna na forum?? potrzebuje rady. Moja mala spi w dzien tylko jeden raz okolo 2 godziny od 13 do 15. Czasami troszke dluzej. Zasypia na noc pomiedzy 22 a 23!! Nie mam nawet chwili odpoczynku. Wiadomo o 23 tez chce juz spac wiec klade sie zaraz po niej. Kiedy spi po poludniu to wiadomo, mamy 1000 innych spraw do zrobienia: obiad, sprzatanie itp. Jak nauczyc mala zasypiac o normalnych godzinach?? Przez pewien czas budzilam ja po 30 min. spania i wtedy zasypiala o 20 ale nie mam sumienia rozbudzac jej na sile. Doradzcie cos:)
 
Witaj Magda!
Ja swojego synka usypiałam koło 12 bo potem jak poszedł spać później no to jak mówisz idzie późno spać więc brałam go u tuliłam i chusiałam więc zasypiał. A tak szczerze to mój o drugiego roku życia już mało spał teraz chodzi do przedszkola i tam też mało śpi Ja nigdy dziecka nie zmuszałam do spania jak nie spało w dzień to szło koło 19 spać Pozdrawiam
 
troszke nas chyba za malo:( jakos nie mozemy sie celnac na forum. Udalo mi sie dzisiaj uspac Lene troszeczke szybciej i juz spi. Zobaczymy co bedzie w nocy. Wczoraj wyjatkowo pieknie zasnela o 20 i po godzinie obudzila sie pelna zycia. Masakra!! Musialam sie z nia polozyc do lozka i o 22 zasnela. Swieta minely nam szybciutko. Cale szczescie waga stoi w normie i nie bedzie zbijania kg:) A jakie Wy macie plany sylwestrowe?? My z mezem idziemy do mojego brata na domowke, Lena zostaje u babci, bede ja miala blisko bo ok. 100m. Jakos nie potrafie odciac pepowiny;) jestem chora z niepokoju kiedy musze ja gdzies zostawiac!!

dziewczyny, moze dajcie namiary na babyboom swoim kolezanka ktore maja juz dzieciaczki?? zrobiloby sie gesciej na mamusiach z Cieszyna!!:)
 
Ostatnia edycja:
hej hej dziewczyny !
U nas święta przeleciały obżarstwem i leniuchowaniem Dzisiaj upiekłam ciasto na sylwka My zostajemy w domku z mężem i mały z nami
Magda to dobrze że teraz śpi może się nauczy , bo to tak od razu nie idzie
Pozdrawiam Wszystkie mamy i dzieciaczki
 
reklama
cześć.
my byliśmy na Święta u moich rodziców, a sylwestra spedziliśmy we trójkę. Myślałam, że Młody będzie się bał huku petard, a on przespał całą tą imprezę ;)

a dzisiaj pierwszy raz stał bez trzymania się czegokolwiek!!! :) kolejny postęp :)
 
Do góry