reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Co.Meath

reklama
Hej Renni:)

Jestem mama 3- miesiecznego Nicolasa i mieszkamy w Ratoath. Jesli masz ochote to chetnie spotkam sie i pogadam... Ciezko samemu w domu (maz ciagle pracuje):( Moj numer 0851507720.

Pozdrawiam
Iza
 
Hej Renni:)

Bardzo sie ciesze, ze odpowiedzialas!
Wlasciwie to w Ratoath niewiele jest miejsc do spacerkow, wiec chodzimy sobie dookola wioski i podziwiamy... A Wy? Gdzie mieszkacie?
Pozdrawiamy goraco:xxx
 
Hej,
my podobnie jak Wy spacerujemy wokol miasteczka, lub przesiadujemy na placyku zabaw.
Zadzwonie do Ciebie w tygodniu to umowimy sie na spacerek.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Hej dziewczyny,

chcialam zapytac w czym (w Irlandii) prac ciuchy malucha. macie jakis dobry prosze i plyn do plukania?

a moze mi jeszcze powiecie w czym prac tutaj biale ubrania dorslych, bo ja probowalam ariel, persil i chyba bold, ale nic nie pierze bialych dobrze.

bede wdzieczna za rade.
dziekuje
 
Hej dziewczyny,

chcialam zapytac w czym (w Irlandii) prac ciuchy malucha. macie jakis dobry prosze i plyn do plukania?

a moze mi jeszcze powiecie w czym prac tutaj biale ubrania dorslych, bo ja probowalam ariel, persil i chyba bold, ale nic nie pierze bialych dobrze.

bede wdzieczna za rade.
dziekuje

moglas na iinym watku zapytac :p

ja piore nasze w fairy tak samo jak od Nadii i plyn tez fairy ale czesto tez persil non-bio ... a czasem dla nas tez kupuje surf albo bold i plyny z lenora albo z surf :) nie narzekam na pranie :) w jednym domu mialam slaba pralke nie dopierala nic myslalam ze to wina proszkow ale jak sie wyprowadzilam to inna pralka jest i pierze super :)
 
reklama
Do góry