reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Witaj mamo Seweryna, z jakiej jesteś dzielnicy???

Dorotko, to nie idzie tak szybko. Czekam na termin szkoleń BHP i pierwszej pomocy. Po szkoleniach przyjadą meble i zabawki, i dopiero wtedy będę zapraszać rodziców do siebie. Póki co mam troje dzieciaczków w kolejce, ale wszystko będzie jasne jak się z nimi zobaczę i podpiszemy umowy.
Poprawiłam też ogłoszenie bo jedna pani zaczęła czytać, zobaczyła że fundacja- i przestała czytać bo "znowu kasę zbierają" Teraz wygląda to tak:
DZIENNY OPIEKUN DLA DZIECI
NABÓR DZIECI DO LAT 3 – JEŚLI JESTEŚ ZAPRACOWANYM RODZICEM- ZAPRASZAM!!!


C:\DOCUME~1\FREE\USTAWI~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.jpg



Opieka w warunkach domowych-pokój dostosowany do aktywności dzieci, wyposażony w atestowane meble i zabawki,
Zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej.
Mój dom znajduje się w Łojkach. Mogę zająć się maksymalnie dwójką dzieci do lat 3 (z terenu Częstochowy).
Cena za opiekę wynosi max.500zł/mies, 8-9h dziennie PN-PT. W cenę wliczone jest wyżywienie.
Nadgodziny i weekendy płatne dodatkowo.
DZIENNY OPIEKUN Beata :)
Więcej informacji i zapisy:
Tel.668 001 339

nie wiem dlaczego rysunku nie wczytuje..."na żywo"wygląda ładniej i jest formatu a4 w kolorze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mamuski:) Jestem mama zbuntowanego dwulatka -Seweryna:) I wariuje powoli w domu...Perspektywy na prace zerowe, perspektywy na wyjscia sa ale ciągle cos...Mlody mi okropnie choruje:( A ja aby jakos troszke choc uciec od tego kieratu postanowilam zaistniec TU:) Przyjmniecie mnie???

Witamy

Troche mnie tu nie bylo,u nas po staremu,wczoraj mielismy male przyjecie urodzinowe Oliwki,dzis jedziemy kolo 20 lub pozniej bo to zalezy o ktorej M z pracy wroci,jedziemy do rybnika ,wracamy w niedziele wiezorem.U nas ogolnie wszystko dobrze,malo czasu,wiecznie cos biegam i zalatwiam,wiekcznie w biegu hihih.
Oliwka do zerowki chodzi choc ma katar i kaszel,ale osluchowo ona jest czysta i ogolnie zdrowa wiec mamy zrobic testy,dzis ide po termin na testy i dostaje leki takie inne na alergie .
Alanek od poniedzialku idzie doprzedszkola nr 2 kolo pkp,az jestem w szoku,na poczatku po godz 8 bede go prowadzila bo autobusem a wczesniej na 8 oliwke i odrazu od niej ze szkoly alanka do przedszkola i w pierwszy tydzien bedze go odbierala o 12 aby sie zaaklimatyzowal a juz pozniej bedzie tak tak od 8.30 do 14,jestem ciekawa jak on to przezyje bo on taki cycus jest i jak ja toprzezyje hihihih.

Milego dnia
 
mamaseweryna Witaj! Witajcie. Ja w końcu urodziłam 23 października synka :D jest taki kochany...... Jestem w pełni pochłonięta domem i dziećmi, starszy syn zaczyna być zazdrosny bo za mało czasu jemu poświęcam i mi strasznie się buntuje :/ czasem mam już dość ale muszę jakoś dawać rade..... przepraszam że tak rzadko zaglądam ale chyba się już przyzwyczaiłyście :D
 
Marta serdeczne gratulacje :)!! Ja z jednej strony chciałabym drugie dziecko, ale z drugiej jeszcze pewne sprawy muszą sie u mnie zakonczyc i dopiero cos pomyslimy,,,
 
reklama
Hej Dziewczyny! Co tam u Was słychać? Co tak tu cicho?

Beti, jak tam ruszyłaś już z tą opieką nad dzieciakami?

Jak tam Wasze dzieciaczki? Mój mały zdrowy, do przedszkola chodzi - uwielbia chodzić do przedszkola.

A ja ruszyłam w końcu z moim sklepikiem Puchacio.pl Zapraszam! Do wypożyczalni zapraszam również PUCHACIO.PL Wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci

Nulini, gratuluję sukcesów w odchudzaniu!
 
Ostatnia edycja:
Do góry