reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Ja mam znowu powtorke z rozrywki a raczej nie doleczone ostatnie przeziebienie przeszlo zraz w drugie... ehhhh... fantastyczne jest to przedszkole:eek: a do tego mloda w ogole nie chce jesc w przedszkolu, podobno obraza sie i koniec... mnie to sie wydaje ze tylko ja mam takie problemowe dziecko:confused2:
 
reklama
Kaczucha nie martw się, każde dziecko ma z czyms problem. Mój je dobrze, ale za to nie chce chodzić na nogach długo tylko na każde dłuzsze wyjście, spacer wózek jest obowiązkowy! Inaczej nie chce iść, marudzi, płacze, każę się nieść, narzeka że tak bardzo go nóżka boli ;) albo ucieka, idzie w inną stronę, jest niegrzeczny i wtedy jestem zmuszona albo go nieść albo wsadzić do wózka i on dobrze o tym wie... Nie wiem czy tylko moje dziecko jest takie leniwe? Wkurza mnie już to że on taki wózkowy :wściekła/y: Ma już 2 latka i 9 miesięcy, mógłby już zacząć bez wózka chodzić z mamą na długie spacerki... Czasem mi się wydaje że inne dzieci w tym wieku chodzą już na nóżkach nawet na długie wyjścia a może przesadzam?

Tym razem ja zapraszam do polubienia na Facebooku mojej stronki:
https://www.facebook.com/pages/Fotografia-Dziecięca-Bardzo-Amatorsko-/167806510078404?fref=ts

Dzięki za wszystkie polubienia :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry