reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Dorota, no to czeka Cię błogie lenistwo w szpitalu :D Weź zapas książek do poczytania :D

martusia,
nie martw się, ja całe życie mieszkam w Częstochowie i też nie mam zbyt wielu znajomych z dziećmi ;) Ci, którzy mają dzieci, już dawno uciekli z tej wsi bez perspektyw :)
 
reklama
Czesc kochane i ja sie odzywam :) już teraz mam nadzieję że będę bardziej regularnie zagladać do was :)
My się już na spokojnie całkiem urządziliśmy. Maluszek jest cudowny spi i je a Niko wzorowy (jak narazie) starszy brat ( nie mogę Maksia przewinąć, nakarmić bez asysty Nikosia ).
Nie nadrobie was bo troche tego było, oo widziałam temat przedszkola to pochwalę się że mój Niko tez dostał sie do przedszkola :)

DSC05892.jpgDSC05897.jpgDSC06015.jpgDSC06108.jpgDSC06109.jpgDSC06178.jpg
 

Załączniki

  • DSC05892.jpg
    DSC05892.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC05897.jpg
    DSC05897.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC06015.jpg
    DSC06015.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC06108.jpg
    DSC06108.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC06109.jpg
    DSC06109.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC06178.jpg
    DSC06178.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 29
Hej! Ja jestem jak najbardziej za spotkaniem, miło mi będzie was poznać :-)
A jakie macie plany na dłuugi majowy weekend,wybywacie gdzies dalej? Nam sie to raczej nie uda bo mąż pracuje a same nie mamy odwagi :-( Co najwyzej tylko Olsztyn jeśli pogoda dopisze. A może wtedy jakieś spotkanko?
Pozdrowionka :-)

Aha, nie spytałam-polecacie może jakis aerobik? Bo lato sie zbliża zbednych kg dużo za dużo i postanowiłam sie zabrać za siebie. Może też ktoś chetny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aneczka, cudna rodzinka :D

martusia,
nie pisz posta pod postem, tylko edytuj poprzedni :) Do nas na majówkę przyjeżdżają znajomi z córą, więc będziemy mieli weekend pełen atrakcji :D


A ja od wczoraj UMIERAM ZE SZCZĘŚCIA
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

Spełniłam jedno ze swoich mniejszych marzeń :D Już w pracy mnie naszło i cały dzień szukałam na Allegro roweru, bo stwierdziłam, że sobie kupię na raty (starego nie opłaca się naprawiać, ponieważ moi bracia doprowadzili go do ruiny :/ ).
Po pracy przegadałam temat z Robertem i stwierdził, żebym szukała dwóch, to on też będzie miał nowy (stary, jeszcze z komunii, już ledwo dychał ;) ). Ja chciałam rower na kołach 28'', ale ponieważ są droższe, niż te na 26'', to Robert przekonywał mnie, żeby wziąć mniejszy, bo przecież i tak nie będziemy pokonywać jakiś mega dystansów.
Po południu maglowałam temat z rodzicami (Robert poszedł do pracy) i powiedzieli mi, że przecież roweru nie kupuje się co sezon i jeśli teraz kupię, to pewnie będę na nim jeździć do końca życia. Więc generalnie żebym brała droższy, porządniejszy i na 28'' kołach.
Poszukałam i znalazłam, dwie piękne, niemieckie maszyny, damski i męski. Pokazałam wieczorem Robertowi, zaakceptował i zamiast oglądać "Na Wspólnej" - wypełniałam wniosek o raty z Allegro. Maglowali, maglowali i wyskoczył komunikat, że muszą zweryfikować wniosek i dadzą znać na maila. Byłam święcie przekonana, że nie przejdzie, bo przecież w Tesco mi odmówili rat na biegówkę, i że ten wniosek to sobie złożyłam profilaktycznie, dla zabawy.
Chciałam o 21 iść spać, bo ledwo na oczy patrzyłam, ale myślę sobie - jeszcze luknę na pocztę. I jak byk mail, że wniosek zaakceptowany!!! Patrzę na Allegro - MOJE MASZYNY KUPIONE!!!
Na 10 rat, więc wydatek co miesiąc niezbyt zabójczy :)
Tata w czwartek albo w piątek po nie pojedzie, bo są z Radomia, a on ma trasę przez Radom, więc zapowiada się weekend na dwóch kołach!!!
Z wrażenia nie mogłam usnąć, w głowie układałam plany wycieczek, a przez całą noc tylko mi się rowery śniły :D
Cieszę się jak małe dziecko!
Tylko musimy do piątku kupić dla Młodej fotelik i kask, bo tylko tego nam do szczęścia brakuje :D
W sumie już znalazłam, tylko na odbiór się umówię :D

Oto moje zdobycze :D

ZACHWYCAJĄCY MIEJSKI DAMSKI BIAŁY ROWER 28 6 BIEG! (3160851261) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i

NIEMIECKI MĘSKI ROWER 28 TREKKINGOWY SHIMANO BARAN (3168023683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Jestem tu pierwszy raz :) mam córę która się urodziłą 4.02 br :) więc niecałe 3 mce :) Jesteśmy z Tysiąclecia i szukamy fajnych tras na spacery i może jakiegos towarzystwa? :) a i kawka wśród mam- fajna sprawa :) pzdr
 
postanowiłam się wybrac na plac zabaw ten nowy NIVEA i wiecie co masakra było tyle dzieci młodsze starsze nie zwracały uwagi na inne za dużo nawet nie było gdzie się ruszyć. Wolę piaskownicę sama niż taki tłok .
Nulini rowery super!
MM witaj trasa na tysiacleciu za pewne promenada
 
Nulini, fajne rowerki!!! Też mi się marzą, ale najpierw prawko :) Jutro WRESZCIE idę się zapisać na kurs :D

MamaMajuli- witaj!!!

Jutro mam test rekrutacyjny, ale nie ma co się łudzić- umówionych jest 170 osób :cool:
My w niedzielę chyba pojedziemy do Kamyka do Folwarku- ma tam być jakaś impreza na świeżym powietrzu.

Ja ostatnio całe dnie poza domem- biegam z grabiami, zakładamy ogród, przesadzam kwiatki domowe i obsadzam gazony na tarasie- pięknie się robi. Wreszcie mam zielnik!! Oregano, tymianek, lubczyk i szczypiorek :) Jeszcze trochę muszę dokupić- ale nie takich marketowych, a ze szkółek- bo są w normalnym gruncie i da się je uprawiać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry