reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Nulini, dzieki- przyda się.
Mam tylko dzisiejszy wieczór na przygotowanie się do testów- dopiero dzisiaj mnie poinformowali..
C
zeka mnie test z wiedzy w zakresie instrukcji kancelaryjnej (Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 18 stycznia 2011 r.), archiwizowania dokumentów oraz obsługi podstawowych biurowych programów komputerowych
...także loooooooooz ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nulini, dzieki- przyda się.
Mam tylko dzisiejszy wieczór na przygotowanie się do testów- dopiero dzisiaj mnie poinformowali..
C
zeka mnie test z wiedzy w zakresie instrukcji kancelaryjnej (Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 18 stycznia 2011 r.), archiwizowania dokumentów oraz obsługi podstawowych biurowych programów komputerowych
...także loooooooooz ;D



Też zycze powodzenia :)
 
Heh, właśnie się dowiedziałam od znajomego policmena abym sobie większych nadziei nie robiła, gdyż ponieważ to stanowisko już jest nieoficjalnie zajęte...dlaczego mnie to nie dziwi? Ale mimo to pojadę tam jutro i zrobię co powiedzą- co mi szkodzi- ciekawie spędzę przedpołudnie, a później napiję się kawki z Nulą :D i pójdę się zapisac na prawko :)
(ustawy łyknęłam w dwie godziny :) )
 
Doroto, co u Ciebie? Byłaś już w szpitalu? Dzieci zdrowe?


MamaMajuli, witam. Pewnie nie raz minęłyśmy się na Promenadzie:)


Aleksandra, ja nawet ostatnio myślałam o tym placu zabaw, spotkałybyśmy się w końcu, a Oskar poznałby nowe miejsca. Szkoda, że tak tam tłoczno.


Nulini, to teraz będziesz śmigać do nas na Promenadę:)


Beti, i jak, może jednak masz pracę? Kiedy pierwsza jazda?


Asiu, Kuba tym razem zaakceptował przedszkole?
 
Patrycja: W sumie dopiero zaczęłam spacery po promenadzie bo wcześniej mi się wydawało że tak taaaak daleko ode mnie :) a jednak nie :) może kiedyś się miniemy i pospacerujemy razem :)
 
witajcie!!!
Tak to ja znów :D po baaaardzo długiej nie obecnosci ale nie mam czasu a jak mam to tylko patrze jak tu go zagospodarowac.... Przepraszam ale nie dam rady ogarnac wszystkich watków :( u nas wszystko ok oprocz tego ze zlapalismy z małym przeziebienie ale mam nadzieje ze szybko minie :D postaram sie byc na bierzaca. Witam nowe mamy :D
Moge sie pochwalic ze rodzinka nam sie powiekszy :zawstydzona/y::sorry: Co mam straszne obawy jak Igor zaakceptuje nowego czlonka rodziny bo z tego co mowi to bedzie bił itd.... zobaczymy jak to bedzie....
Pozdrawiam!!!
 
Czy orientuje się któraś z Was ( kto ostatnio rodził na parkitce) jakiej szczepionki używają obecne do szczepienia na wzw ??? Czy to Euvax czy Energix ?
Jesli jest mama , która rodziła w tym roku , proszę o info . Nazwa jest wpisana w książeczce . Dzięki z góry.
 
reklama
Nulini, moje znajomości są bardzo nieznaczne..nie ma sensu się ośmieszać- wolę sama po cichu ponieść porażkę ;)

Patrycjo, wyniki testów będą dzisiaj, a "wątpliwi szczęściarze" będą zaproszeni do kolejnego etapu rekrutacji...
Na prawko nie poszłam sie zapisać, bo wczoraj w nocy Pola mi zagorączkowała i całą noc płakała...tak więc szpagatami pędziłam do domu

Tradycyjnie na majówkę choruje albo Małżon albo Pola....na szczęście gorączki juz nie ma, i jakby jej lepiej. Lekarz powiedział że w płucach czysto :)

Marto, gratulacje!!!!



Helo, wyniki rekrutacji wyglądają następująco- z 170 osób dalej przeszło 6 ....nie pytajcie czy ja też, bo pogryzę

Jak Wasza majówka????????
Ja jutro rano idę na 3godzinne warsztaty rozwojowe..zaciągnęłam się do wolontariatu fundacji Kulturoholizm- trzeba wreszcie wyjść do ludzi.
Później śmigamy do Folwarku Kamyk na jakiś piknik czy coś takiego...powinno być ciekawie
Ogólnie planujemy przemeblowanie w kuchni- łącznie z przekładaniem grzejnika, doklejaniem płytek i malowaniem- oby kaska na konto wpłynęła bo inaczej nie ruszymy
shocked.gif
eek.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry