reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Dorota, jeszcze raz gratuluję!!! Do odważnych świat należy. Myślę, że wraz z G. pozbyłaś się depresji. Zawroty głowy niebawem Ci przejdą. Pamiętam że na początku brania tabletek też miałaś kłopoty. Do zobaczenia w poniedziałek- mam nadzieję!!!

U mnie remont w toku...wszystko poprzestawiane, płyta gazowa zdemontowana, tylko kawę w ekspresie można robić :/

Patrycja, fajny ten dzbanek, dzięki :)
 
reklama
Dorotko, gratuluje decyzji! Oby teraz już było tylko lepiej! Trzymam kciuki.
Fajnie że się przeprowadzasz, na "nowym" mieszkaniu łatwiej rozpocząć "nowe" życie i odciąć się od starego... to bardzo symboliczne. A powiedz mi, czy to mieszkanie 3 pokojowe w którym teraz mieszkaliście opuszczacie wszyscy i wypowiadacie właścicielce? Czy może Twój mąż będzie tam teraz sam mieszkać?
 
czarna ja rodziłam w marcu br i mały ma szczepionkę Euvax

marta gratulację to w którym tyg jesteś ??

mamaMajuni to gdzie mieszkacie że promenada wydawała wam się taak daleko :)


He he :) okazało sie ze bardzo blisko jest do Promenady :) tylko nie lubie wzdłuż tramwaju maszerowac i znalazlam super skroty :) Na wprost Politechniki mieszkamy :)
 
ASIU mieszkanie od wczoraj wieczora jest juz puste ,daj znac mi smsem to podam ci nr do tego faceta,jak jestes chetna na to mieszkanie to polecam,mnie sie tam bardzo ale to bardzooooooooooo dobrze mieszkalo,az zal bylo sie z tamtad wyprowadzac.

Ja zmienilam rowniez prace,pracuje w sklepie spozywczym od 13 do 20 wiec nie mam juz wiecznie nocek jak w kebabie,obadamy jak w tej nowej pracy bedzie na dluzsza mete,ale mam dobre mysli :tak:.
 
MamaMajuli obecnie 16 tydzien :-) płec jeszcze nie znana....
u nas pomału leci tylko jakoś brak motywacji, najchetniej to bym przelezala caly dzien :-( pojawil się u mnie problem z ciśnieniem więc i samopoczucie gorsze ehhhh u mnie się sprawdza stwierdzenie że ciąża ciązy nie rowna :-) musze wziasc sie za pisanie pracy mgr ale jak narazie na "muszeniu" się kończy nie moge się za to zabrać. Mój synuś można powiedzieć że jest samodzielny, jest problem tylko z sikaniem poza domem bo musi być nocnik a jak nie to pampers :zawstydzona/y: no ale nic na siłe na wszystko przyjdzie czas.
Dorota przyłączam się do gratulacji z podjęcia decyzji!!
pozdrawiam Was......
 
cześć kochaniutkie
Widze , że cisza nastała
marta gratuluje
Dorotko super trzymam za nowe zycie kciuki oby coaz lepiej bylo

Właśnie się szykuje do lekarza z Kapim ma miec zabieg na stulejkę ale sie oboje, ma miec rowniez pieprzyk usuwany w pzyszlosci i do tego wyrkryto szmer w seduszku 3 czerw.idziemy na echo z poprzednich baan bylo wszytsko dobrze iwec czemu znowu ...

Wszytskie pewnie pograzone praca , dziecmi pozdrawiam
 
Witajcie.
Aleksandra
wracajcie szybko! Głowa do góry będzie dobrze.....
Cisza bo dużo zajęć i każda pochłonięta :-)
zakupiliśmy trampolinę małemu powiem Wam że super sprawa, mały się wymorduje i pada mi po 20:00 godzinie wymorduje się dokładnie i ja moge odetchnąć zwłaszcza, że coraz ciężej mi jest, ja tak teraz marudze a później dopiero na pełnych obrotach trzeba będzie chodzić :tak:
Pozdrawiam.....
 
Marta - taka trampolina fajna sprawa:) ja nie mam gdzie postawić więc nie kupuje. Ale póki co na dworze wystarczy jak sie wyszaleje:)

Po zabiegu mały marudny dzisiaj juz lepiej ale trzeba pilnować teraz.
A pochwale sie nie używamy juz pampersików
 
Mojemu maluchowi nie wystarcza zabawa bo musi się wyskakac :-)
Aleksandara gratulacje dla maluszka że już bez pampersa :-D My dalej się męczymy w nocy i jak gdzieś poza dom wychodzimy to musi byc pampers, ale jak pisałam wszystko w swoim czasie. Milego weekendu dla Was ;-)
 
reklama
Do góry