reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Też myślałam nad trampoliną dla Młodej, ale nie bardzo mam miejsce w ogrodzie na tak dużą zabawkę :(

Za to w sobotę Tośka dostała od moich rodziców przyśpieszony prezent na Dzień Dziecka - rowerek z bocznymi kółkami, i teraz nie można jej zdjąć z tego rowerka, jeździ wszędzie, gdzie się tylko da, a pedałuje tak szybko, że czasem trzeba za nią biec :)
 
reklama
Witam, ja zimą zaplanowałam sobie tyle pracy że teraz nie narzekam na brak zajęć- zawsze mi dnia brakuje.
Jeszcze mam tyle do zrobienia że nie wiem czy do kolejnej zimy zdążę..
Ja osobiście trampoliny dla dziewczynek/kobiet nie polecam. Obniżają się narządy rodne i potem mogą być problemy :/ Chłopcy mogą skakać do woli :)
My nocnego pampka odstawiliśmy jakieś 3 tyg temu- tak więc już w ogóle nie używamy :)

Aleksandra, będzie dobrze!
 
Dziewczynki, jak Wy sobie radzicie z tą zasraną pogodą? Bo ja już wymiękam... Młoda w domu dostaje szału, a teraz jeszcze na domiar złego jest chora. Za nami nieprzespana nocka, bo katar nie pozwalał jej usnąć... Wykończę się... A z tego, co patrzyłam na prognozy, to raczej czerwiec nie będzie nas rozpieszczał i jeśli zdarzą się SŁONECZNE dni, to policzymy je na palcach jednej ręki... Chyba się wyniosę do Hiszpanii...
 
NULINI nie strasz nawet bo ta pogoda to odepresje juz zahacza,odpukac od 2 dni jest ladniej i dzis tez tak powinno byc.Mam nadzieje jednak ze pogoda bedzie bo jak brak pogody to u nas to sie z praca mojego m odbija na niekorzysc a ja 2 tygodnie temu zrezygnowalamm z pracy bo zupelnie mi sie to nie oplaca ,wiec siedze w domu z dziecmi i cwicze ich w grzecznosc hihih,kary itp i powiem wam jest z nimi coraz lepiej,oni grzeczniejsi a i ja sie mniej z nimi mecze hihihih.

U nas po staremu,jest wszystko dobrze,oby tak dalej,dzis po obiadku w plener lecimy i tak chyba do wieczora jak pogoda pozwoli :-)
 
Witam wszystkie mamy z Częstochowy,
Chciałabym się dowiedzieć czy w przyszłości chciałybyście, aby wasze dzieci chodziły do klubu malucha ( żłobka) prywatnego. Jeżeli tak to jaka byłaby dobra lokalizacja? Ile godzin dziecko miałoby przebywać w placówce? I ile byłybyście w stanie zapłacić za taką placówkę? W Częstochowie praktycznie w ogóle nie ma takich placówek i jestem ciekawa czy byłoby w ogóle zainteresowanie takim miejscem. W innych miastach jest to bardzo popularne. Placówki takie są bardzo dobre dla dziecka, ponieważ przygotowują je przed pójściem do przedszkola, przyzwyczają do przebywania poza domem oraz ma kontakt z rówieśnikami. Oczywiście pod warunkiem jeżeli ma tam zapewnioną dobrą opiekę.
Chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat ;)
 
reklama
Przejrzyj sobie nawet nasz temat, nie raz i nie dwa były wałkowane tematy żłobków, a jedna z dziewczyn (Asia) robiła rozeznanie w kilku i opisywała wrażenia, bo zastanawiała się, do którego posłać synka.
 
Do góry