reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Wystarczy w ustawieniach forum zmienić ilość postów wyświetlanych na stronie i z 241 stron zrobi się 61 ;)
Powiem tak - moja Córka uczęszczała do prywatnego żłobka w lutym 2012 roku przez 4 miesiące i z tego, co wiem, żłobek albo już splajtował, albo splajtuje lada moment, ponieważ nie było chętnych dzieci. Ceny mieli przystępne, kadrę cudowną, mnóstwo zabaw, zajęć, plac wokół budynku i niestety nie było zainteresowania.
W chwili obecnej wydaje mi się, że zarówno żłobków jak i prywatnych przedszkoli jest od groma, nie tylko w Częstochowie.
 
Ja sie nie wypowiem na temat żłobków bo nie posyłałam , ale na pewno sa w Częstochowie nie jeden .
Jak dzieciaczki upały znoszą ?
Ja juz z wzostem powoli odpuszczam na bilansie miał 85cm teraz ma 88,5 więc idzie w górę co mnie ucieszyło:>
 
Asia jak tam Twoj biznes? A Kubus juz chodzi do przedszkola? Moja to pojdzie na 3 dni i chora, znowu na 3 dni do przedszkola i chora i tak w kolko mam juz ze 3 miesiace...
 
Kaczucha mój chodzi do przedszkola od kwietnia, u nas jest tak że pochodzi tydzień i 2 tygodnie chory i tak w kółko! Już nawet anginę w przedszkolu załapał i musiał dostawać zastrzyki. Mój "biznes" idzie w dobrym kierunku ale to temat na rozmowę na żywo.
 
Kaczucha bardzo chętnie :)

Dziewczynki, znacie jakąś stronę którą by mnie powiadamiała na maila o jakiś aktualnych promocjach w marketach? Chodzi mi np o to by mnie powiadamiało kiedy będzie wyprzedaż -50% -70% w TESCO?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja chcialam sie pozalic, ze od wczoraj jestem z mala walu bo ma zapalenie pluc. zawsze miala tylko katarki, kaszelki a tu zlapalo ja nagle i sluchajcie doslownie w jeden dzien ciach i powazne szmery w plucach. Nigdy w zyciu bym nie przypuszczala, ze to sie tak nagle i szybko rozwija. Teraz to bede z kazdym kaszlnieciem biegla chyba do lekarza bo tak przewrazliwiona jestem... Tzymajcie kciuki zeby antybiotyki szybko zadzialaly
 
Do góry