reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z daleka :)

reklama
Chcialabym. Niekoniecznie do Polski ale w Anglii mieszkac nie chce. Nie przepadam za tym krajem ;) narazie kontrakt mojego partnera zmusza nas do bycia tutaj jeszcze przez 1.5 roku a pozniej.. To juz sama nie wiem ;) pomyslow jest duzo [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny Ja tez mieszkam w Anglii, jak wasze doswiadczenia z angielska sluzba zdrowia w czasie ciazy??
 
Hej ;) ja w 6 tc mialam plamienia. To moja druga ciaza, pierwsza poronilam. Od razu pojechalismy do szpitala. O dziwo wszystko bylo super. Potraktowali mnie powaznie, zrobili wszystkie badania,zostalam na obserwacji na noc w szpitalu. Rano znowu usg i wypuscili mnie do domu z numerem telefonu takim awaryjnym pod ktory moglam od razu zadzwonic gdyby cos sie dzialo. Dostalam tez termin na wizyte za 2 tyg na kolejne usg.
Na poczatku bylam troche zestresowana, ze nie dostalam zadnych lekow podtrzymujacych ciaze np.luteiny (tutaj nie podtrzymuja ciazy do 12tyg). Jak tylko pozwolili mi leciec samolotem to polecialam do pl i ginekolog powiedzial mi, ze tak naprawde to progesteron dziala tylko w 20% ciaz. W Polsce kobiety sa przewrazliwione i podaje sie im to tylko po to zeby cos dostaly-placebo.
Nie wiem ile w tym prawdy ale uspokoilo mnie to. Teraz jest wszystko ok, maluda pieknie rosnie i tylko czekac ;)
Poza tym wszystkie dziewczyny z ktorymi rozmawialam sa zadowolone. Nic tylko rodzic [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze mowiac Ja poki co jestem bardzo rozczarowana podejsciem, pierwsze spotkanie z polozna mialam dopiero w 10 tygodniu, pobrala mi tylko krew I mocz I to wszystko nawet nikt do mnie nie zadzwonil ze wyniki ok, pierwsze usg mam dopiero 25 kwietnia, gdybym wiedziala ze tak bedzie to nie czekalabym tylko od razu wybrala sie do polskiej przychodni.. a jak latacie teraz samolotami normalnie?? Ja lece w srode I troche sie obawiam czy nic sie nie stanie..
 
reklama
Czy jest tu któraś mieszkająca w Norwegii?? Mój chłopak tam pracuje i zastanawiam się nad przeprowadzą i porodem tam ale najpierw chciałabym się co nieco dowiedzieć :)

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry