reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z depresją ( z Leeds i nie tylko)

T

tuuunia

Gość
Witam.
Poniewaz coraz więcej młodych mamuś skarży się na objawy świadczące o depresji, (sama je mam i wiele moich koleżanek, "poświęcających się karierze mamy" również) widać więc, że najwyraźniej depresja stała się problemem na szeroką skalę.
Warto by więc może poświęcić tematowi trochę więcej uwagi i stworzyć miejsce, gdzie osoby dotknięte tym problemem moglyby się wygadać, podzielić problemami z ludźmi, którzy dokładnie rozumieją to, co czują i przez co przechodzą. Nie użalamy się nad sobą, tylko staramy się dodać sobie otuchy, wesprzeć i po prostu wysłuchać.
Zapraszam mamuśki.

Test na depresję:
Centrum terapii PROMITIS - Test - skala depresji Becka

Polecam, ponieważ być może niektóre z nas, cierpiąc na depresję, nawet nie zdaja sobie nawet z tego sprawy!

A tutaj więcej informacji o depresji:
Depresja.net.pl - Wszystko na temat depresji.
 
reklama
Witaj Karolina, ciesze sie, ze sie odezwalas. A myslalas moze o jakiejs terapii? Co Ci lekarz powiedzial? Jak dlugo to juz u Ciebie trwa? Nie jestem lekarzem, ale wiem jakie to moze byc uciazliwe zarowno dla osoby cierpiacej na depresje jak i pozostalych czlonkow rodziny :-(, dlatego warto zrobic wszystko, zeby sobie pomoc.
A mieszkasz w Leeds czy w innym miescie?
 
mieszkam na śląsku nic mi lekarz szczególnego nie powiedział była to moja pierwsza wizyta jutro ide wykupic leki nerwice wykryła u mnie lekarka ogólna(biore xotepic) mam 6 letniego syna autystycznego z którym jest coraz gorzej i jemu w chorobie i mi nerwowo wychowujac go plus zbuntowana 2,5 latka nasladujaca braciszka dodatkowo chodze zaocznie do liceum dla doroslych to tez troche stresu przybywa
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dobry temat. Mi wyszło 14 jednak myślę, że u mnie bardziej niż depresja to po prostu spadek nastroju, Mąż dużo w pracy (teraz np nocki:( )
 
reklama
mi wyszlo az 40! matko nawet nie zdawalam sobie z tego sprawy!
dali zalecenie koniecznej wizyty u lekarza.
 
Do góry