reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Witaj nefretete101 :-)
Dawno nie pisalam,bo ilekroc probuje wejsc, to moje skarby mnie powstrzymuja. Wczorajszy dzien to szczegolnie byl absorbujacy, bo w dodatku pogoda nawet byla, wiec w domu sie nie chcialo siedziec.Dzis juz gorzej z pogoda...w dodatku maz ma byc z pracy pozniej niz zwykle...
A co u ciebie? czujesz juz jakies oznaki zblizajacego sie porodu?:-)
 
reklama
Nic z tego nie rozumiem. Napisalam sie tyle, a tu nic sie nie wyswietlilo.
W kazdym razie - moje dwa skarby bardzo mi umilaja dnie, tak,ze nie mam za wiele czasu ostatnio. Szczegolnie wczoraj - bo pogoda tez nawet byla ok. Dzis juz niestety tak sie nie zapowiada. W dodatku moj maz ma byc z pracy pozniej niz zwykle. Wiec caly dzien siedzenia...Moze wpadnie po poludniu kolezanka ze starszym o 2 miesiace od mojego Filipka synkiem.
A tak poza tym, to jutro Filip ma pierwsze szczepienie. Mam nadzieje,ze dobrze je zniesie.
A co tam u Ciebie, Nefretete? Widac juz jakies oznaki porodu?:)
 
czy widac oznaki porodu to nie mam pojecia... wiem ze maly juz jest ustawiony główka do wylotu... dzis o 15.15 ide do poloznej jestem ciekawa co mi powie
rozumie że dzieci sa bardzo absorbujace hehe :-) przynajmniej Ci sie nie nudzi...:tak:
 
No i wczoraj bylo szczepienie. Na szczescie Filip dobrze je zniosl, choc troszke wczoraj marudzil...Ale noc przespal pieknie :-)
Co tam u slychac u przyszlej mamy?
 
dzielny chłopak:-)
ja wczoraj caly dzien przelezalam bo brzuszek mnie bolał... synusiowi na swiat sie spieszy...:szok:
wieczorkiem z moim kochanym kupilismy wozeczek-jestem z tego powodu bardzo zadowolona :-) jeszcze tylko w sobote do ikea'i po łózeczko itp... zaliczyc apteke, pampersy itd
apropo tych ubranek co proponowałas czy to nadal aktualne?;-)
 
A my bylismy w weekend nad morzem (w Skegness) - po raz pierwszy tego lata pogoda dopisala w weekend - a nie tylko w ciagu tygodnia, wiec moglismy sie w koncu gdzies wybrac :) bylo super - teraz tylko czekac na kolejna taka okazje ;)

Co do ubranek - to jasne,ze aktualne (choc za wiele jak na razie nie ma - bo Filip dopiero 2 miesiace ma) - ale chetnie posluze ;) tylko nie wiem jak je przekazac - bo na spotkanie bedzie raczej trudno (mieszkamy na wiosce a ja nie mam dostepu do samochodu, bo maz dojezdza do pracy) - wiec moze ci to wysle?

Jak tam samopoczucie przed finalem? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam.
ostatnio na samopoczucie nie narzekam :-)
my w weekend tez wybyliśmy za miasto jakies 60 km od domku nad jeziorko. piękne widoczki, kawałek za Shefield.
wiesz może czy jest gdzieś miejsce gdzie można normalnie zarzyć kąpieli nad jakimś jeziorkiem czy czymś podobnym poza basenem?
a to pare zdjec z naszej niedzielnej wycieczki:-)
 

Załączniki

  • jezioro 006.jpg
    jezioro 006.jpg
    405,7 KB · Wyświetleń: 49
  • jezioro 009.jpg
    jezioro 009.jpg
    489,1 KB · Wyświetleń: 50
  • jezioro 005.jpg
    jezioro 005.jpg
    396,5 KB · Wyświetleń: 69
Do góry