reklama

Mamy z Dublina!

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez Anulka0512, 12 Listopad 2007.

1. Anulka0512

Anulka0512 Początkująca w BB

Witam wszystkie mamusie na emigracji i w kraju...

Mieszkam w Dublinie i zarowno mi jak i mojemu 10cio miesiecznemu Patryczkowi brakuje towarzystwa mam i dzieciaczkow:-(. Nie wiem, czy organizujecie jakies spotkania... czy spedzacie jakos wspolnie czas w stolicy zielonej wyspy, ale osobiscie jestem za takowymi spotkaniami. Jezeli cos o takich spotkaniach wiecie, dajcie znac.

Jezeli nie ma nic podobnego to moze wartoby sie zorganizowac?? Zawsze to lepiej dla szkrabow jak sie w gromadce od czasu do czasu spotkaja a i my mozemy sobie wzajemnie pomoc jakimis radami itp.

Co Wy na to?? Czekam na wszelakie propozycje... nie siedzcie w domu... spotkajmy sie :-)

Serdecznie pozdrawiam
    Ania

2. biola

biola szczęsliwa mama

Witamy cie Aniu ciesze sie b ze kolejna mama z dublina.a z kad dokladniej jestes bo myz d6 czyli rathmines.a co do spotkan to super jestem bbb za.
    pozdrawiam

3. reklama
  4. Anulka0512

Hej biola :o)
    Mieszkalam w ratmines w sumie kolo roku a dokladniej na Grosvenor Square. Fajna okolica ale ja spodziewajac sie dziecka ucieklam z centrum. Teraz w d24 a dokladnie w kilnamanagh mieszkamy. No to jeszcze ze 2 chetne mamusie i mozna jakis piknik robic... :-)
    Pozdrawiam

5. biola

biola szczęsliwa mama

No jak najbardziej tylko zeby cieplo troche bylo.A co do rathnines tez b mi sie podoba okolica i naszemu malemy tez a zwlaszcza place zabaw.my mieszkamy kolo tesco to napewnoo wiesz gdzie jak bedziesz w poblizu to zapraszam a jak dlugo juz jestes w irl?moze najlepiej pisz na ggto sobie poklikamy w wolnym czasie.Pozdrawiam pa

6. monikaj76

monikaj76 żółtodziób

Jestem wszystkimi kończynami za! My na szczęście mamy forumową mamę WolfiA z Victorkiem nieopodal i nawet czasem udaje nam się spotkać ;-) ale bardzo chętnie spotkałybyśmy się w większym mamusiowo-pacholęcim gronie. Oliwce jak każdemu berbeciowi potrzeba kontaktu z innymi szkrabami, żeby nie zdziczeć.
    Chętnie zaproponujemy nawet spotkanie u nas (d15, clonsilla) bo pewnie z wyborem miejsca będziemy miały największy problem ;-) Co inne mamy na to?

7. Anulka0512

Raz Clonsilla (polnoc), innym razem Kilnamanagh (poludnie)... Nawet szrlotke upieke. Musze tylko zagonic meza do kosiarki bo ogrod "lekko" zarosl. :-D No i wiecej mamus z tych stron by sie przydalo.

8. Anulka0512

Moze mialybyscie sie ochote spotkac w ten weekend mnie pasuje i sobota i niedziela z niecierpliwoscia czekam na odp pozdrawiamy

9. biola

biola szczęsliwa mama

Hej anulka ja odpadam bo w ten weekend idziemy na zakupy bo w przyszlym tyg lece do polski na 3 tyg ale po powrocie chetnie sie spotkam

10. reklama
  11. monikaj76

monikaj76 żółtodziób

Oliwka z mamą bardzo chętnie - zapraszamy do siebie. Znajdą się jeszcze jakieś chętne mamy?

12. nato

nato Fanka BB :)

Hej Biola!!!! Bede W Piatek W Dublinie!!! Moze W Koncu Uda Nam Sie Spotkac? Bede Szla Zalatwiac Sprawy W Pracy Wiec Mam Po Drodze...tylko Mam Nnadzieje Zze Sie Uda Jakos Dotrzec Do Ciebie Z Moja Maruda Majka...juz Am Stresora...lot Samolotem,zalatwianie...wrrrrnie Poznasz Majki...mowie Ci Czort Taki...
    Pozdrawiam Wszyystkie Mamay Z Dublina I Ire;-)

Poleć forum