reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Dołączył(a)
12 Listopad 2007
Postów
8
Miasto
Dublin, Ireland
Witam wszystkie mamusie na emigracji i w kraju...

Mieszkam w Dublinie i zarowno mi jak i mojemu 10cio miesiecznemu Patryczkowi brakuje towarzystwa mam i dzieciaczkow:-(. Nie wiem, czy organizujecie jakies spotkania... czy spedzacie jakos wspolnie czas w stolicy zielonej wyspy, ale osobiscie jestem za takowymi spotkaniami. Jezeli cos o takich spotkaniach wiecie, dajcie znac.

Jezeli nie ma nic podobnego to moze wartoby sie zorganizowac?? Zawsze to lepiej dla szkrabow jak sie w gromadce od czasu do czasu spotkaja a i my mozemy sobie wzajemnie pomoc jakimis radami itp.

Co Wy na to?? Czekam na wszelakie propozycje... nie siedzcie w domu... spotkajmy sie :-)

Serdecznie pozdrawiam
Ania
 
reklama
Witamy cie Aniu ciesze sie b ze kolejna mama z dublina.a z kad dokladniej jestes bo myz d6 czyli rathmines.a co do spotkan to super jestem bbb za.
pozdrawiam
 
Hej biola :o)
Mieszkalam w ratmines w sumie kolo roku a dokladniej na Grosvenor Square. Fajna okolica ale ja spodziewajac sie dziecka ucieklam z centrum. Teraz w d24 a dokladnie w kilnamanagh mieszkamy. No to jeszcze ze 2 chetne mamusie i mozna jakis piknik robic... :-)
Pozdrawiam
 
No jak najbardziej tylko zeby cieplo troche bylo.A co do rathnines tez b mi sie podoba okolica i naszemu malemy tez a zwlaszcza place zabaw.my mieszkamy kolo tesco to napewnoo wiesz gdzie jak bedziesz w poblizu to zapraszam a jak dlugo juz jestes w irl?moze najlepiej pisz na ggto sobie poklikamy w wolnym czasie.Pozdrawiam pa
 
Zawsze to lepiej dla szkrabow jak sie w gromadce od czasu do czasu spotkaja a i my mozemy sobie wzajemnie pomoc jakimis radami itp.

Jestem wszystkimi kończynami za! My na szczęście mamy forumową mamę WolfiA z Victorkiem nieopodal i nawet czasem udaje nam się spotkać ;-) ale bardzo chętnie spotkałybyśmy się w większym mamusiowo-pacholęcim gronie. Oliwce jak każdemu berbeciowi potrzeba kontaktu z innymi szkrabami, żeby nie zdziczeć.
Chętnie zaproponujemy nawet spotkanie u nas (d15, clonsilla) bo pewnie z wyborem miejsca będziemy miały największy problem ;-) Co inne mamy na to?
 
Chętnie zaproponujemy nawet spotkanie u nas (d15, clonsilla) bo pewnie z wyborem miejsca będziemy miały największy problem ;-) Co inne mamy na to?
Raz Clonsilla (polnoc), innym razem Kilnamanagh (poludnie)... Nawet szrlotke upieke. Musze tylko zagonic meza do kosiarki bo ogrod "lekko" zarosl. :-D No i wiecej mamus z tych stron by sie przydalo.
 
reklama
Hej Biola!!!! Bede W Piatek W Dublinie!!! Moze W Koncu Uda Nam Sie Spotkac? Bede Szla Zalatwiac Sprawy W Pracy Wiec Mam Po Drodze...tylko Mam Nnadzieje Zze Sie Uda Jakos Dotrzec Do Ciebie Z Moja Maruda Majka...juz Am Stresora...lot Samolotem,zalatwianie...wrrrrnie Poznasz Majki...mowie Ci Czort Taki...
Pozdrawiam Wszyystkie Mamay Z Dublina I Ire;-)
 
Do góry