reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Egiptu

reklama
Hello dziewczynki :-)

Ja co prawda mieszkam nie w Egipcie lecz w UK, ale mam mauza Egipcjanina i czesto bywamy, wiec chetnie z ziomalkami wyskocze na kawke ;-). Moj tesc mieszka w Damietta i tam spedzamy wiekszosc czasu ale jezdzimy tez do Kairu oraz Alexandrii.
 
Witajcie dziewczyny ;)

nie wiedzialam ze taki watek istnieje!! super ;)
Ja wprawdzie nie mieszkam w Egipcie ale... moze w koncu uda nam sie tam przeprowadzic.
Obecnie z mezem mieszkamy w Holandii i oczekujemy na nasze pierworodne :) ale za dwa lata marzy mi sie znalezc w Alexandrii skad pochodzi moj ksiaze.

Soraya widzialam ze twoj tez jest Alexandryjczykiem :) gdzie mieszkacie??

mam nadzieje ze ten watek ktos jeszcze odwiedza..
 
Hej mgd :-), wyglada na to, ze oprocz nas dwoch nikogo juz tu nie ma od dawna :-D a szkoda, bo fajnie byloby pogadac. Jestem bardzo ciekawa jak dziewczyny oceniaja zycie w Egipcie i czy sa zadowolone z wyboru miejsca zamieszkania. Ja lubie tam jezdzic, oprocz lata, bo za duzo ludzi i strasznie glosno, ale mieszkac raczej chyba bym nie mogla.
 
no to lepsze dwie niz nikt ;)

a czemu bys nie mogla tam mieszkac?? mi sie marzyyyy. no ale zobaczymy jak to bedzie :)
ja w lato tez nie bardzo tam lubie jezdzic, no ale jedziemy teraz w poniedzialek i mamy zamiar na dzien matki(21 marzec) zalozyc tesciowej klimatyzacje haha

nast. razem jak bedziecie w Egiptowie daj znac!! moze sie trafi ze bedziemy w tym samym czasie ;)

jak znosisz ciaze robaku?
ja dopiero lapie oddech.. pierwsze 10 tygodni mnie wypompowalo z energii...
 
Oooooooo to milego pobytu, slodyczy sie za duzo nie najedz ;-) Ciaze znosze calkiem dobrze, nie moge narzekac, ale do Egiptu pewnie pojedziemy dopiero w przyszlym roku, bo jest to ciaza wysokiego ryzyka i nie chce dzidzi narazac na niebezpieczenstwo, to jednak 5 godzin lotu a potem 3-4 godziny samochodem z Kairu. Nie moglabym tam mieszkac, bo ilosc smieci walajaca sie na ulicach, plazach oraz plywajaca w wodzie i lezaca wszedzie jest okropna, odstrasza mnie tez to, ze czesc spoleczenstwa wykazuje wciaz niski poziom cywilizacyjny ;-)oraz higieniczny :-D
 
Hello ja zajrzalam po ponad rocznej przerwie :-)

Mgd strasznie mi przykro z powodu Twojego Anioleczka, swiatelko dla Niego i ogromne gratulacje z przyjscia na swiat Myszka, niech rosnie duzy i zdrowiutki :-)
Moj Leo vel Mrufka wlasnie skonczyl roczek a Jake vel Nunu alias Pimpi za kilka dni konczy juz 3 latka. Chcialam chlopakom zmienic suwaczki ale poniewaz dawno tego nie robilam, to tak naknocilam, ze wszystko zniklo....
Jak sie czujesz i gdzie teraz mieszkacie, bo pamietam, ze planowaliscie przeprowadzke? Ja z dzieciakami jestem w PL do konca sierpnia a malz dobije do nas za tydzien.
 
reklama
Czesc kochana :)
Obecnie jestesmy w Egipcie :) w Alexandrii ,ale przeprowadzka na stale dopiero w marcu.
Mamy kupe spraw ktore musimy pozalatwiac :)

Jeeej jakie te Twoje chlopaki juz duze :))
Kausar dopieto skonczyla miesiac :) rosnie w oczach.

Maz do Pl na stale??
 
Do góry