reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy z Ełku lub okolic

reklama

żonkilek

Klub grudniówek'07
Miasto
Ełk
Rozwiązania
0
jestem mamusią z ełku julezki ktora ma rok i 2 mies;]

żonkilek

Klub grudniówek'07
Miasto
Ełk
Rozwiązania
0
hej, no nie za dużo nas mamus z ełku:) ja niedawno znalkazłam ten wątek, nie za dużo siedze na tym forum po prostu z braku czasu, w ciaży przez jaki sokres bylam bardzo aktywna, potem doszlo sporo obowiazkow i juz rzadziej..taki life:) bylam wczesniej na innym watku tam dziewczyny sa prawie caly czas online a ja sie zastanawiam skad one maja tyle czasu:) moja jula zabiera mi go mnostwo:) mojej cierpliwosci tez;-)
a jak u Ciebie?u Was? nie wiem ile nas dokladnie teraz jest:rofl2:pozdrawiam

M

Misia1985

Gość
hej jak tu się zalogowałam to może się wypowiem żonkilek agnieszka ełk jesteście bo narazie te z Ełku to jakieś dziwne babki są a ja mam w domu małego rozbójnika

izabell96

Lipcowe mamy'09
Rozwiązania
0
Witam ja również jestem z Ełku :tak:
Mam synka Kacperka 5 lat oraz córeczkę Nikolę prawie 3 m :tak:
Fajnie że są jakieś dziewczyny z Ełku :tak:
:-D
Może jescze sie znajdzie więcej :-)

reklama

izabell96

Lipcowe mamy'09