reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ełku lub okolic

reklama
Witam od niedawna mieszkam w Ełku i poszukuje lekarza ginekologa przejrzałam wpisy fora i mam metlik głowienie chiałabym lekarza na nfz najlepiej panią pozytywne opinie jak i negatywne czytałam na temat dr Rybaczek ale nie mam pojecia czy na nfz przyjmuje i gdzie takiej informacji nie znalazłam z góry dziekuje za pomoc
 
Dziekuje za odpowiedz tak myślałam ze na nfz nie przyjmuje ale do konca pewna nie byłam:) bardziej zależy mi na wizycie na fundusz jakoś przekonania do mężczyzn nie mam choć podobno badają delikatniej niż kobiety. pozdrawiam serdecznie!
 
Witam ten dr pecichowski przyjmuje również na nfz na Kochanowskiego cieszy sie dość dobrymi opiniami i chyba tam sie zapisze. W Ełku wielkiego wyboru nie ma pochodzę z Olsztyna dlatego też ciężko mi się tu w mieście do kogoś przekonać szczególnie jak się nie zna lekarzy dzięki :)
 
reklama
Do góry