reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z FRANCJI!

Parisienne

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Lipiec 2008
Postów
125
Miasto
paryz
Witam:)
czy sa tu na forum jakies mamy z francji?
jezeli tak to zapraszam na pogaduszki:)
ja mam na imie Kasia i mam 2 letniegi synka Kasperka i meza Rafala
Mieszkamy w Paryzu...........

pozdrawiam

Bonjour a tous!
 
reklama
Witaj !!!
Ja nie mieszkam we Francji ale byłam tam na wycieczce i było super też mam synka Kacperka Jeśli byś chciała pogadać to zapraszam na moje gg 6157906 Pozdrawiam
 
hej kobietki:)ja mieszkam od kilku lat w Paryzu:) i ciesze się że jest ktoś z tych stron z kim można pogadać,moja fasolka ma parę tygodni a termin mam na 9sierpnia2009.noi oczywiście mam tysiące pytań na temat kobiet w ciąży w Paryżu,to moja pierwsza ciąża a wiec wyobrażcie sobie jaka jest moja wiedza hihihi,chciałabym wiedzieć wiele rzeczy na które nikt znajomy mi nie potrafi odpowiedzieć,a wiec może któraś z Was?buziolki
 
reklama
Czesc Kasiu, czesc dziewczyny!
Mieszkam od poltora roku pod.. Paryzem, w Orsay :)
Chetnie z Wami porozmawiam i sie dopytam...
nie mam gg ale skype'a: torbacze-cztery.
I jestesmy rodzicmi juz trojeczki :)):-D
pozdrawiam wszystkich!!
Maryska
ze Stasiem (ur. 2004)
Helenka (ur. 2006)
i Tomeczkiem (ur. 2008)
 
Do góry