reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

reklama
witaj Basiu

ja mieszkm na Salthill ale na spacery tez chetna jestem ale dopiero po 26 wrzesnia bo juz w niedziele lecimy na wakacje

mam kolezanke na Merlin Park kolo piekarni z pl chlebkiem ona nie ma necika ale tez chetna a spotkanka ma 18 miesieczna corcie
 
Basiulka sliczny avatarek :-):-)Moze odwiedzisz watek MAMY Z IRLANDII sa tam mamusie z Galway i pisza czasem cos nie cos :-) Zapraszam bo czasem nie mam z kim gadac:-)
 
Witam wszystkich!
Szukam niani na dwa pierwsze tygodnie października dla mojego 13 miesięcznego synka. Mieszkamy w Galway na Knocnakarze, może jakaś mama która jest w domu ze swoim dzieckiem chciałaby go przypilnować u siebie w domu lub ktoś bez dzidzi u nas w domu. Jeśli ktoś jest zainteresowany zadzwońcie albo napiszcie sms-a 0863358745.
 
Gosiu ..ja z mila checia zajme sie Twoim maluchem ale w irlandii bede spowrotem 24 pazdziernika bo 6 lece do polski na egz . na prawko ..ja mieszkam na Salthill wiec nie mam daleko do Ciebie ani Ty do mnie
 
reklama
Dziękuję Didi, tylko ja potrzebuję kogoś od 1 - 12 października, bo moja siostra właśnie wtedy leci do Polski i nie będę miała z kim go zostawić. A później przylatuje do nas babcia, tzn. moja mama więc nie będzie problemu:)
 
Do góry