reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

reklama
No ja mam nadzieje,ze to jutro to nadal aktualne:-)
Larcia postaraj sie kochana byc:tak:
Gosikmor i do Ciebie tez dojade:-)JAk sie uda to w nastepnym tygodniu oplace wszystkie "formalnosci" z autem:tak:
 
Hejka:-) no ja rowniez mam nadzieje, ze sie widzimy. Ja na pewno bede:-p
Larcia nie ociagaj sie tylko dojedz:tak:choc wiem ze to dla ciebie bedzie męczące:sorry:
Do zobaczenia
 
Hejka:zawstydzona/y:a mnie strasznie wstyd, odebrałam mlodego z przedszkola dałam mu obiad no i .... zasnełam na kanapie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:kiedy on jadł, a poniewaz powiedzialam W ze mam dla niego niespodzianke i nic wiecej wiec sie dziecko nie upominalo i matki nie obudziło. Tak wiec sorrki, ze nawaliłam, troche mi teraz łyso:sorry2:
 
No i co...:-)Frekfencja dzis marna na spotkaniu,ale dalysmy rade:-)
Frog a tam zaraz lyso,w ciazy jestes to musisz wypoczywac;-)NAstepnym razem powiedz Wiktorkowi wprost o niespodziance,to Ci dziecko nie pozwoli zasnac:tak:
Dziekuje dziewczynki za dzisiejsze pogaduchy i mam nadzieje,ze za 2 tygodnie widzimy sie znowu-w wiekszym gronie;-)
 
Hej Kobitki :-) bardzo żałuję że nie mogłam przyjechać, ale Sergiuszek mi się rozchorował i ma śpiczki do pasa :-( a mnie mdłości i zawroty głowy wykańczają. Mam nadzieję, że następnym razem uda nam się dojechać na spotkanko. Pozdrawiam Was gorąco :-)
 
Wilwia sęk w tym , ze jak ostatnim razem mu powiedzialam, ze po przedszkolu jedziemy do BB to on nie chcial isc bo on woli od razu do BB pojechac:sorry2:. Nastepnym razem jak bedziemy wracali z przedszkola to mu powiem, ze w nagrode za dobre zachowanie dzis pojedziemy do BB to on mi nie odpusci i na bank nie nawalę;-):tak::-p
Najwazniejsze, ze spotkanko sie Wam udało.
Margit duzo zdrówka dla S no i dla ciebie konca mdłosci. A byłaś juz u lekarza? Moze kawka po niedzieli jak sie lepiej poczujecie?
 
Frog- Ty sie spotkaniem nie przejmuj tylko wypoczywaj jak najwiecej:tak: rozumiemy Cie doskonale;-)widze, ze W ma takie samo podejscie jak Norbert- jak mu powiem za wczesnie, ze jedziemy do BB to tez do przedszkola nie chce isc:baffled::baffled:
margit-zdrowka dla synka i oby Tobie mdlosci szybko przeszly ;-)
 
reklama
Frog4 kawka bardzo chętnie, będziemy w kontakcie tel. U lekarza byłam, w następny czwartek mam umówione wcześniejsze usg w szpitalu.
Marcysia365 dziękuję Wam za troskę :-) teraz na pewno poczujemy się lepiej :tak:
 
Do góry