reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

Witajcie!!!

Jesli ktoras mama jest chetna na spacerek albo kawe z ciasteczkiem-odezwij sie!Jestem mama 2miesiecznej coreczki!

hej,hej! ja co prawda dopiero w kwietniu 2008 bede mama...,ale chetnie poznam kogos z okolicy,/sama tez mieszkam na Salthill/ by pogadac o dzieciaczkach i wszystkim co jest z nimi zwiazane....moj nr gg 2314133.Czekam na odzew:)
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem tu nowa ale bardzo chetnie umowie sie na jakis spacerek mieszkam na LIOS AN UISCE to jest MERLIN PARK moja Julca ma 21miesiecy.to moj numer gg 6115716 zapraszam na kawke!:-)
 
Ja uwazam,ze po co kazda kazdej z osobna ma proponowac spotkanie...spotkajmy sie kiedys wszystkie razem,zeby zapoznac i siebie i nasze kochane maluszki!!!
 
Larcia latwo powiedziec trudniej zorganizowac, przedewszystkim zgrac sie z pogoda i ze soba nawzajem.
Ale potwierdzam pomysl jest super. Ja sie pisze.
 
Spotkanie napewno musi byc gdzies w srodku(w razie naglego deszczu). Musimy tylko ustalic gdzie i kiedy. Mozemy tez poczekac np do marca,wtedy pogoda sie ustabilizuje i bedzie cieplej.Ale to tak odlegly termin:) No i trzeba tez uwzglednic to,ze nasze dzieciaczki sa w roznym wieku,wiec zeby biedactwa sie nie nudzily. Ale z tego,co widze, to Wasze Skarby sa juz chodzace, wiec to raczej ja bede musiala sie dostosowac do Was.Moja dopiero uczy sie siedziec:)
 
Hej dziewczyny:-), jestem mama miesiecznego Wiktorka, mieszkam na Knocknakarze i bardzo chetnie poznam mamy z tych okolic i nie tylko. Fajnie byloby rowniez spotkac sie na kawie czy umowic na wspolny spacer z maluchami:wink:. Jesli jestescie zainteresowane piszcie na gg 8138057.
Pozdrawiam
 
Larcia moze macie z Malutka ochote na spacerek jutro, jesli pogoda dopisze? :) My bedziemy wychodzily tak ok 12-13tej.
Jesli jakas inna mama ma ochote na spotkanie to tez zapraszamy:)
 
reklama
Witam wszystkie Mamy z okolic Waterfordu :-) ja sama mieszkam w Carrick On Suir, ale to chyba nic nie przeszkadza zebysmy sie jakos ze soba kontaktowaly i pomagaly wzajemnie:-)

Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do wpisow
 
Do góry