reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

reklama
witaj Aniu..:-) my jestesmy w trakcie szukania mieszkanka na salthill..albo na newcastle..:)..wiec moze jak sie uda bedziemy sasiadkami ..moj Albercik na 16 miesiecy..
 
czesc Aniu tu Ania moze nie jestem z salthill i jestem mama zaledwie czteromiesiecznej Oliwci ale na spacer chetnie sie przejde :)
 
Witam Wszystkich!

Mam pyanie czy sa na tym forum mamy ze Sligo. Mieszkam tutaj z mezem i synkiem ( 8 miesiecy). Bardzo chetnie nawiaze kontakt z osobami ktore maja rowniez pociechy w podobnym wieku.
Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
 
reklama
witam wszystkie mamy ze sligo.W listopadzie wyjezdzam do meza ktory wlasnie tam jest.Jednak bardzo sie boje.Mam dwoje dzieci w wieku 8 lat i 14 mcy.Bardzochce je zabrac ze soba,ale nie wiem co potem.Mam nagrana prace.Chcialabym sie zapytac czy moj syn ktory prawie nie zna angielskiego,bedzie przyjety do szkoly i jak?Czy moze zaczekac i np. od nowego roku pojdzie?Jak to jest?Co bedzie rozumial na lekcji,skoro nie zna jezyka?A co z moja mala coreczka?Wszystko mnie przeraza,ale bardzo chce jechac.Pozdrawiam.
 
Do góry