reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z gdańska :)

Evvelina

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2011
Postów
17
Miasto
Gdańsk
Witam,

Mieszkam w Gdańsku, mam 23 lata i rocznego synka.
Czuję się trochę samotna, moje koleżanki nie mają jeszcze dzieci. Pracują, studiują i imprezują. Brakuje nam wspólnych tematów i ogólnie nasze kontakty bardzo się rozluźniły. Mój mężczyzna pracuje całe dnie. :(
Przeważnie siedzę z synkiem całe dnie sama, chodzimy na spacery, na zakupy. Ale brakuje mi bliższego kontaktu z ludźmi.
Niedługo będzie wiosna i można by razem chodzić na spacerki z maluszkami, jeździć na plaże, chodzić na plac zabaw. Ogólnie zależy mi też na tym aby sobie usiąść wypić kawkę albo herbatkę troszkę poplotkować i może z czasem się zaprzyjaźnić. ;)
 
reklama
Mieszkam nie daleko zajezdni tramwajowej taka mała dzielnica Strzyża (co niektórzy uważają, że to Wrzeszcz, sama z resztą jeszcze niedawno tak myślałam) :)
A ty z jakiej dzielnicy jesteś?
Widzę, że twój maluszek jest w podobnym wieku do mojego. Mój urodził się 26 stycznia :)
 
Mój 4 st. Wiem gdzie jest Strzyża, mieszkałam tam rok, czy półtora. Jakiś czas temu, teraz już mamy swoje mieszkanie. Ja mieszkam w Śródmieściu, w sumie to 1 przystanek przed Przeróbką. Kawałek do siebie mamy, ale tramwajem to w sumie wszędzie blisko.

A gdzie rodziłaś?
 
rodziłam na klinicznej. a ty?
tramwajem pewnie będzie nie cale pól godziny. dobrze ze są te niskopodłogowe, łatwiej z wózkiem wsiąść :)
z resztą zawsze można się gdzieś spotkać w połowie drogi na jakiś spacer.
 
Hej dziewczyny
ja tez jestem z gdanska, ale za to mieszkam blisko morza-:) Brzeźno
tez mam roczniaka Zuzie tylko jesteśmy z lutówek. Rownież siedzimy w domku same, maż pracuje, chetnie sie dołączymy do was, chocby na pogaduchy.
 
reklama
Brzeźno jest super. Mieszkałam tam przez 8 miesięcy. Od kwietnia do grudnia ... akurat załapałam się na sezon letni i pogoda była super. Mieszkałam niedaleko tego dużego parku. I często chodziłam tam z synkiem na spacer. On sobie spał w cieniu drzew a czytałam książki ;)
 
Do góry