reklama

Mamy z gdańska :)

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez Evvelina, 16 Luty 2012.

1. Evvelina

Evvelina Zaciekawiona BB

Witam,

Mieszkam w Gdańsku, mam 23 lata i rocznego synka.
    Czuję się trochę samotna, moje koleżanki nie mają jeszcze dzieci. Pracują, studiują i imprezują. Brakuje nam wspólnych tematów i ogólnie nasze kontakty bardzo się rozluźniły. Mój mężczyzna pracuje całe dnie. :(
    Przeważnie siedzę z synkiem całe dnie sama, chodzimy na spacery, na zakupy. Ale brakuje mi bliższego kontaktu z ludźmi.
    Niedługo będzie wiosna i można by razem chodzić na spacerki z maluszkami, jeździć na plaże, chodzić na plac zabaw. Ogólnie zależy mi też na tym aby sobie usiąść wypić kawkę albo herbatkę troszkę poplotkować i może z czasem się zaprzyjaźnić. ;)

2. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

Hej, ja mam dokładnie to samo. Też jestem z Gdańska, a z jakiej jesteś dzielnicy?

3. reklama
  4. Evvelina

Evvelina Zaciekawiona BB

Mieszkam nie daleko zajezdni tramwajowej taka mała dzielnica Strzyża (co niektórzy uważają, że to Wrzeszcz, sama z resztą jeszcze niedawno tak myślałam) :)
    A ty z jakiej dzielnicy jesteś?
    Widzę, że twój maluszek jest w podobnym wieku do mojego. Mój urodził się 26 stycznia :)

5. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

Mój 4 st. Wiem gdzie jest Strzyża, mieszkałam tam rok, czy półtora. Jakiś czas temu, teraz już mamy swoje mieszkanie. Ja mieszkam w Śródmieściu, w sumie to 1 przystanek przed Przeróbką. Kawałek do siebie mamy, ale tramwajem to w sumie wszędzie blisko.

A gdzie rodziłaś?

6. Evvelina

Evvelina Zaciekawiona BB

rodziłam na klinicznej. a ty?
    tramwajem pewnie będzie nie cale pól godziny. dobrze ze są te niskopodłogowe, łatwiej z wózkiem wsiąść :)
    z resztą zawsze można się gdzieś spotkać w połowie drogi na jakiś spacer.

7. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

Ja rodziłam na zaspie bo tam chodziłam do szkoły rodzenia. Chętnie wybiorę się na jakiś spacer.

8. Evvelina

Evvelina Zaciekawiona BB

no to jak bedzie ładniejsza pogoda to będzie trzeba się zgadać ;)

9. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

10. reklama
  11. gniesia007

gniesia007 Fanka BB :)

Hej dziewczyny
    ja tez jestem z gdanska, ale za to mieszkam blisko morza-:) Brzeźno
    tez mam roczniaka Zuzie tylko jesteśmy z lutówek. Rownież siedzimy w domku same, maż pracuje, chetnie sie dołączymy do was, chocby na pogaduchy.

12. Evvelina

Evvelina Zaciekawiona BB

Brzeźno jest super. Mieszkałam tam przez 8 miesięcy. Od kwietnia do grudnia ... akurat załapałam się na sezon letni i pogoda była super. Mieszkałam niedaleko tego dużego parku. I często chodziłam tam z synkiem na spacer. On sobie spał w cieniu drzew a czytałam książki ;)

Poleć forum