reklama

Mamy z gdańska :)

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez Evvelina, 16 Luty 2012.

1. Evvelina

Evvelina Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,

Mieszkam w Gdańsku, mam 23 lata i rocznego synka.
    Czuję się trochę samotna, moje koleżanki nie mają jeszcze dzieci. Pracują, studiują i imprezują. Brakuje nam wspólnych tematów i ogólnie nasze kontakty bardzo się rozluźniły. Mój mężczyzna pracuje całe dnie. :(
    Przeważnie siedzę z synkiem całe dnie sama, chodzimy na spacery, na zakupy. Ale brakuje mi bliższego kontaktu z ludźmi.
    Niedługo będzie wiosna i można by razem chodzić na spacerki z maluszkami, jeździć na plaże, chodzić na plac zabaw. Ogólnie zależy mi też na tym aby sobie usiąść wypić kawkę albo herbatkę troszkę poplotkować i może z czasem się zaprzyjaźnić. ;)

2. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, ja mam dokładnie to samo. Też jestem z Gdańska, a z jakiej jesteś dzielnicy?

3. reklama
  4. Evvelina

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mieszkam nie daleko zajezdni tramwajowej taka mała dzielnica Strzyża (co niektórzy uważają, że to Wrzeszcz, sama z resztą jeszcze niedawno tak myślałam) :)
    A ty z jakiej dzielnicy jesteś?
    Widzę, że twój maluszek jest w podobnym wieku do mojego. Mój urodził się 26 stycznia :)

5. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój 4 st. Wiem gdzie jest Strzyża, mieszkałam tam rok, czy półtora. Jakiś czas temu, teraz już mamy swoje mieszkanie. Ja mieszkam w Śródmieściu, w sumie to 1 przystanek przed Przeróbką. Kawałek do siebie mamy, ale tramwajem to w sumie wszędzie blisko.

A gdzie rodziłaś?

6. Evvelina

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    rodziłam na klinicznej. a ty?
    tramwajem pewnie będzie nie cale pól godziny. dobrze ze są te niskopodłogowe, łatwiej z wózkiem wsiąść :)
    z resztą zawsze można się gdzieś spotkać w połowie drogi na jakiś spacer.

7. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja rodziłam na zaspie bo tam chodziłam do szkoły rodzenia. Chętnie wybiorę się na jakiś spacer.

8. Evvelina

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to jak bedzie ładniejsza pogoda to będzie trzeba się zgadać ;)

9. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  10. reklama
  11. gniesia007

gniesia007 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny
    ja tez jestem z gdanska, ale za to mieszkam blisko morza-:) Brzeźno
    tez mam roczniaka Zuzie tylko jesteśmy z lutówek. Rownież siedzimy w domku same, maż pracuje, chetnie sie dołączymy do was, chocby na pogaduchy.

12. Evvelina

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Brzeźno jest super. Mieszkałam tam przez 8 miesięcy. Od kwietnia do grudnia ... akurat załapałam się na sezon letni i pogoda była super. Mieszkałam niedaleko tego dużego parku. I często chodziłam tam z synkiem na spacer. On sobie spał w cieniu drzew a czytałam książki ;)

Poleć forum