reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Gocławia:)

reklama
Witam się i ja. Mieszkam co prawda na Grochowie, a dokładnie będę znowu mieszkać od stycznia, bo póki co chwilowo na Bielanach. Także po Nowym Roku i ja piszę się na jakieś spacery ;)
 
mama_Wiki ja też Grochów

jak tam po świętach????, więcej czasu .... ja czekam na rozwiązanie, nie mogę się już doczekać, dzieci zostały z mężem a ja odpoczywam i byczę się u rodziców... cały czas jedank myślę jak oni sobie radzą ale okazuje się, ku mojemu zdziwieniu, ze rewelacyjnie.

Na pewno rozruszamy wątek, musimy tylko częściej tu zaglądać (i ta uwaga przede wszystkim do mnie ;)
 
ooo ile mam z Gocławia:) Trzymamy kciuki za rozruszanie forum.
W połowie stycznia będziemy robić spotkanie w naszej placówce dla przyszłych mam z naszych terenów (Grochów, Gocław) przy kubku ciepłej herbaty z ciachem wiśniowym po to byśmy mieli szansę na żywo się poznać.
Jeśli pogoda nie będzie sprzyjać spacerom może zechcecie wpaść do nas.
Niebawem prześlę komplet informacji:-)

Pozdrawiamy ciepło w te zimowe wieczory
 
mila_mama a gdzie dokładniej mieszkasz? Oj, u Ciebie w domu to widzę że jest wesoło, a będzie jeszcze lepiej ;) ja czasami mam dosyć z jednym dzieckiem a co dopiero z 2 czy 3 takich maluszków, szacunek, serio ;)
 
mama_Wiki mieszkam w pobliżu ul. Igańskiej i Parku Znicza, często też jestem u rodziców koło Pl. Szembeka, a Ty ?? Jak miałam jedno dziecko też byłam przerażona, że tyle pracy przy nim i się z niczym nie wyrabiam, jak mąż wychodził rano do pracy ja w koszuli, jak wracał ja dalej w koszuli ;) nie wiem jak to będzie z trójką (trochę się obawiam) ale z dwójką było mi łatwiej niż z jednym pod wieloma względami, chodziłam już ubrana ;) i prowadziłam firmę, teraz przy trzecim dziecku mam kolejne plany i mam nadzieje, że się uda.

Melduję, że 13.01 urodziłam JULIĘ WIKTORIĘ i jest cudowna :)
 
mila_mama Przede wszystkim ogromne gratulacje !!! ja mieszkam w trójkącie Międzyborska, Stanów, Ostrobramska. Co do większej ilości dzieci niż 1 trochę mnie pocieszyłaś, bo i mój M chciałby mieć jeszcze jedno i ja nie chciałabym żeby Wiki była jedynaczką, bo wiem, co to znaczy niestety. Ale chyba jeszcze chwilę się wstrzymam, najpierw muszę zapomnieć o 23 godzinach porodu, a później zobaczymy ;)
I jak jest z trójeczką? Chociaż chodzisz ubrana? :-D
Kiedy umawiamy się na jakiś spacerek? Bo ja od tygodnia już jestem znowu na pradze
 
reklama
Witam mamy z Gocławia.
Wiecie może gdzie na Gocławiu lub w okolicy jest jakiś klub malucha albo coś takiego?? Chciałam synka posłać do żłobka żeby zaczął spędzać czas z innymi dzieciakami, ale niestey w Państwowym nie mam miejsc a kolejka jest strasznie długa za to na prywatne mnie nie stać żeby płacić ponad 1000zł miesięcznie. Pomyślałam więc że może jest takie miejsce gdzie można z dzieckiem przyjść w ciągu dnia na parę godzin, albo np. żłóbek raz w tygodniu???
 
Do góry