reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Grecji?

Dzieki wielkie już się bałam, że zapłacimy 100 % (115E) za Prevenar i Neisvac a wszystko dlatego że lekarz nic nie mówiąc wpisał do książeczki a ja dopiero w domu zobaczyłam co wpisał (taka zakręcona jestem:-D)

Jak przeżywacie upały?
My nie wychodzimy do wieczora spod wiatraka:-)

Pozdrawiam
 
reklama
Wczoraj wróciliśmy z Kefalonii :tak:,cudowna wyspa,byliśmy tylko 5 dni, niestety ;-)
za kilka dni do Polski, więc się schłodzimy trochę (albo i nie bo to nic nie wiadomo )

pozdrawiam
 
Nie znam Kefalonii ale mogę uwierzyć, że cudowna (jak większość greckich wysp):-)
Ja do Polski na razie się nie wybieram ale zazdroszczę Ci tego wyjazdu ze względów kulinarnych bo ostatnio coraz częściej łapią mnie takie "polskie smaki":-D
cóż Ci mam powiedzieć, chyba tylko kalo taksidi;-)
 
Na Kefalonii byłam pierwszy raz,naprawdę polecam jak Wam córcia podrośnie.
Piaseczek na plaży w sam raz dla dzieciaczków.

Mana a Ty w Atenach mieszkasz?
Bo jak Ci polskich smaczków brakuje to siup do polskiego sklepu:-D

Ja do Polski bardziej dla dziecka ,babcie i dziadków niech pomęczy trochę.;-)
 
Niestety nie mieszkam w Atenach i nie mam polskiego sklepu pod nosem :-(
zamieszkuję Dodekanez co ma swoje zalety ale też i wady np. wstaję rano
wychodzę przed dom i mówię "jak ja mam wszędzie daleko":-D

A co do męczenia dziadków przez wnuki jestem za;-)
i mam zamiar to wykorzystać jak tylko mnie mamusia odwiedzi, za jakiś rok.
 
No Ty to rzeczywiście masz wszędzie daleko :-D:-D:-D:-D
Ale za to jakie klimaty, coś za coś ;-)
I ten wiatr, ło matko ,parę lat temu byliśmy na Paros, wiało i wiało i wiało:-D:-D:-D:-D

Co do kulinarnych smaczków jest jeden polski sklep w Atenach który zakupki wysyła i na wyspy :tak:

Ja mam jakieś pół godzinki metrem do centrum a i tak jestem rzadkim bywalcem polskiej dzielnicy,raz na jakiś czas robię tam zakupy, u nas kuchnia mieszana więc dajemy sobię radę.

Rodziłaś na wyspie? Czy przyjechałaś do Aten?
 
Rodziłam na wyspie co zresztą bardzo sobie chwalę :)
Było bardzo kameralnie, sala porodowa jednoosobowa, potem też leżałam sama w czteroosobowej.
Zresztą pobyt w szpitalu spowodował, że wyrobiłam sobie bardzo dobre zdanie o tutejszej słuzbie zdrowia.

masz rację co do pogody, ciągle wieje :) i dobrze bo inaczej padlibyśmy
jak muchy w tym upale
 
Kochane Mamusie z Grecji,

nie bardzo wiem od czego zacząć...
Nie mieszkam w Grecji, mieszkam w UK. Znalazłam Wasze forum, bo osoba bliska mojemu sercu bardzo potrzebuje pomocy, a właśnie przebywa w Atenach.
Może Któraś z Was chciałaby spędzić z Nią choć odrobinkę czasu, pomóc w jakich zakupach itp.
Zajrzyjcie proszę tutaj : Sokolim Wzrokiem

Przepraszam, że zmieniam treść postów, ale ze względu na dobro toczącej się sprawy muszę usunąć wszelkie posty, zdjęcia i komentarze dotyczące Izy i Jej Synka.

Na NK Iza pisze:

Z racji toczących się spraw sądowych, prosimy wszystkich posiadających w swoich profilach zdjęcia Izy z synkiem lub samego Maluszka - o usunięcie ich.
Jak również wszelkie opisy i komentarze dotyczące tej sprawy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry