reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Grecji?

:-)mysle ze jak forum bedzie zywe to sie doczekamy:-) taka mam nadzieje :-)

sie rozpisalam poprzednio i mi internet sie rozlaczyl:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

moze lepiej od razu drugiego bachorka bo tak zrzucisz kg, zajdziesz w ciaze i na nowo to samo..:baffled: a tak zrzucisz raz a porzadnie :-D

my wygladamy drugiego i wygladamy poki co na wygladaniu sie konczy..

o paszporcie pisalam ze moze grecki bo w sumie nasza nowa kolezanka nie wspominala czy jej maz jest olakiem czy grekiem, a jak wspomniala to przeoczylam:-p

morulik macie juz pozwolenie na staly pobyt? ja jeden raz bylam w tym miejscu gdzie sie wyrabia pozwolenia, na szczescie jeden raz i teraz dopiero za 4 lata i bede mogla na prezydenta glosowac:-D ale ja bylam kobieta w ciazy i i tak tyle czekania... tyle ludzi .. jak mi mowili ze co pol roku musza sie stawiac i jeszcze nie maja pewnosci ze pozwolenie dostana... ech.. strasznie .. ale wy juz siedzicie tu kupe czasu i firme macie, nie macie szans na obywatlestwo greckie??ja nie bardzo sie orientuje jak to tu jest ale nigdy nie mozecie uzyskac obywatelstwa gr??
 
reklama
hej . jestem szczęśliwą mamą małej anny marii ,:-D urodziłam 25 listopada ,więc mnie imprezka czeka za nieco ponad miesiąc:-)
widze ze juz planujecie nastepne malenstwa , ja chyba jeszcze poczekam , chociaz kto wie , co przyniesie jutro , a te małe kruszynki sa takie kochaniutkie !!!;-)
netgirl ; a gdzie mieszkasz na galatsi , wychodzisz z mała na spacerki?:blink:
moze gdzies blisko mnie:happy2: pozdrawiam
 
nati dla mnie galatsi to jest wszedzie blisko :) my z mala i psem potrafimy i 10 km przespacerowac w ciagu dnia:) tylko teraz juz sie robi ciezej, bo ja do tej pory nosze w nosidelku.. z wozkiem nie mam cierpliwosci na tych waskich chodnikach.... do tego w bloku wndy nie mamy a mieszkamy na 3 pietrze wiec juz na prawde musze jakas odlegla wyprawe planowac zeby mi sie chcialo zniesc wozek na dol :p

mieszkam dokladnie na ulicy nimofon tak o piszac polskimi literami:) ale do morulika tez nie mamy daleko :)
 
moze lepiej od razu drugiego bachorka bo tak zrzucisz kg, zajdziesz w ciaze i na nowo to samo..:baffled: a tak zrzucisz raz a porzadnie :-D

taaaaaaa jak ja teraz tego nie zrzucę i znowu zajdę i przytyję 20 kg to już będę wieloryb za przeproszeniem, teraz ważę 80.Masakra.
Zawsze ważyłam 60-63, przed zajściem sobie poluzowałam trochę i ważyłam 65.Co już było dla mnie za dużo, wiesz co to dla mnie znaczy teraz 80?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No ale sama sobie jestem winna.
Jeśli bym była znowu przy nadziei to już sobie nie pozwolę tak przytyć.
Miałam klientkę która miała termin prawie podobny do mojego, ona do 7 m-ca przytyła 9 kg a ja 15:baffled:

morulik macie juz pozwolenie na staly pobyt? ja jeden raz bylam w tym miejscu gdzie sie wyrabia pozwolenia, na szczescie jeden raz i teraz dopiero za 4 lata i bede mogla na prezydenta glosowac:-D ale ja bylam kobieta w ciazy i i tak tyle czekania... tyle ludzi .. jak mi mowili ze co pol roku musza sie stawiac i jeszcze nie maja pewnosci ze pozwolenie dostana... ech.. strasznie .. ale wy juz siedzicie tu kupe czasu i firme macie, nie macie szans na obywatlestwo greckie??ja nie bardzo sie orientuje jak to tu jest ale nigdy nie mozecie uzyskac obywatelstwa gr??

mamy pozwolenia 5 letnie, jeszcze 2 lata przede mną.A potem znowu, do tego czas się jeszcze dużo może zmienić:-D
Jeśli chodzi o obywatelstwo to zbyt dużo nie wiem , jakoś mnie to nigdy nie interesowało, tym bardziej teraz gdy w Unii jesteśmy, to już jest dla nas dużo łatwiej.
Dla syna w sumie to bym chciała żeby miał podwójne obywatelstwo , bo nigdy nie wiadomo.
 
hej . jestem szczęśliwą mamą małej anny marii ,:-D urodziłam 25 listopada ,więc mnie imprezka czeka za nieco ponad miesiąc:-)
widze ze juz planujecie nastepne malenstwa , ja chyba jeszcze poczekam , chociaz kto wie , co przyniesie jutro , a te małe kruszynki sa takie kochaniutkie !!!;-)
no proszę mała Anusia moja imienniczka:-)
chociaż Anna Maria jeszcze śliczniej brzmi

ja jeszcze nie planuję ja nad tym myślę :-D:-D:-D:-D:-D:-D

bo dzisiaj tak z okazji urodzin to i na wspomnienia wzięło, i chciało by się znowu taką kruszynkę mieć( choć mój to się urodził przesadnie mały 1920 kg :-D)
 
o no to prawie jak moja, choc moja urodzila sie 2080 i "schudla" do 2 kg wiec wiem jaka kruszynke mialas :p no niby tak.. mi ciazylo po porodzie mialam 3 kg na plusie i zle sie czulam...no ale cos podejrzanie tyje choc wskazowka nie idzie w gore wiec juz nie wiem moze znowu w ciazy :p no coz to troche ruchu, chodzicie na ten basen to cos zawsze da :) bylo trzeba sie w morzu kapac latem.. ze mnie morze bardzo duzo wyciagnelo:)
 
no coz to troche ruchu, chodzicie na ten basen to cos zawsze da :) bylo trzeba sie w morzu kapac latem.. ze mnie morze bardzo duzo wyciagnelo:)
na basen jeszcze nie chodzimy bo po katarze kaszel przyszedł więc na razie daliśmy sobie spokój.
codziennie śmigamy na spacery dwa razy dziennie, no i mój brzdąc już chodzi, wiec i za nim latam, a waga jak stała tak stoi.
Czy ja mogę prosić o jakiś cudowny środek??:wściekła/y::wściekła/y:

Mąż się zobowiązał że od przyszłego tygodnia dwa razy w tygodniu zjawi się wcześniej w domciu to na siłownię śmignę, i coś spalę:-D
i odreaguję, bo nerwy mam straszne:baffled:
 
oj zwariuje z moim internetem ciagle sie rozlacza..... ;[

wiesz cudowny srodek.. przyznaj sie co jesz?:D bo ja uwazam ze to w diecie tkwi problem ;) ja nie jem nic niezdrowego i pije duzo wody do 16 szklanek dziennie, do tego duzo gotowanego choc ostatnio co raz czesciej smazonego miesa i ryb, warzyw sporo, owocow, zadnych kupnych slodyczy, sama pieke ciasteczka czy ciasta no i wcinam rodzynki, suszone sliwki, i popcorn sama praze bo to chwileczka a mam pewnosc ze na dobrej oliwie ;)
no i mam psa.. wiec 3 razy dzennie z i na 3 pieterko bo nie ma windy..
 
oj zwariuje z moim internetem ciagle sie rozlacza..... ;[

może zmień dostawcę:-)

wiesz cudowny srodek.. przyznaj sie co jesz?:D bo ja uwazam ze to w diecie tkwi problem ;) ja nie jem nic niezdrowego i pije duzo wody do 16 szklanek dziennie, do tego duzo gotowanego choc ostatnio co raz czesciej smazonego miesa i ryb, warzyw sporo, owocow, zadnych kupnych slodyczy, sama pieke ciasteczka czy ciasta no i wcinam rodzynki, suszone sliwki, i popcorn sama praze bo to chwileczka a mam pewnosc ze na dobrej oliwie ;)
również piję dużo wody, nie jem słodyczy, nie przejadam się. jem w większości gotowane posiłki lub pieczone, smażonych praktycznie nie jemy.Warzywa ,owoce standard.Popcornu nie jadam i tym podobnych.Oliwę mam swojską ze wsi.

no i mam psa.. wiec 3 razy dzennie z i na 3 pieterko bo nie ma windy..
psa nie mam, z dzieckiem chodzę na spacery, i nie wszędzie mam z górki.
W czerwcu jak chodziłam na siłownię z wielkim trudem udało mi się zrzucić 3 kg, ale niestety mąż pracuje i nie mam z kim zostawić dziecka. A sam spacer nie załatwi wszystkiego.

mój znowu zakatarzony, ledwo się skończyło ( a może się nie skończyło a mnie się tak wydawało) i znowu wczoraj zatkany nos,zaraz pewnie będzie kaszel i znowu nieprzespane noce, a tak się cieszyłam że wraca wszystko do normy. ehhh
 
reklama
ech to zycze duzo zdrowka.. to moze pij zielona herbate?? ona przyspiesza spalanie tkanki tluszczowej ?? kurcze to jak jesz zdrowo to juz nie wiem co Ci doradzic.. to rzeczywiscie chyba wiecej ruchu tylko

a dostawce.. nie tak prosto bo mam umowe ale w grudniu sie konczy wiec jak mi nie naprawia to na pewno z nimi nie zostane.. maja dzwonic do mnie na dniach i cos zaradzic ale wiadomo?

duzo zdrowka zycze.. do tego ta pogoda taka zmienna... raz cieplo raz zimno..jak zimno to nie grzeja ach.. malego bym Ci przyplnowala ale za daleko mieszkasz ;) zreszta tak na marginesie to Ci powiem ze sama nie ufam zadnym opiekunkom i nie zostawie malej chyba nigdy... po prostu sie boje.. wiadomo ze opiekunka nie zadba o dziecko jak mama.. no i boje sie i juz...
 
Do góry