reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Grecji?

no ciekawy pomysl:)

nati park przy weiku masz na mysli ten duzy zielony kompleks gdzie psom wstep wzbroniony?? no tam to nie mam az tak daleko z 15 minut moze 20 na nozkach, czasem chodzimy tam na spacerek,

przepraszam ze was zapytam o wiek, wlasciwie pania morulik podejrzalam i nawet zdjecia obejrzalam to wszystko wiem :p
ale Ty nati moge spytac ile latek masz? sprawdzam czy mnie za zbyt mloda nie wezmiecie ;] hehe ja mam poki co 21 w lutym 22 skoncze latka, moj maz ma 30 i w sumie cale nasze towarzystwo to znajomi meza.. bo ja tutaj nie mam zadnych swoich.. wszyscy w Polsce zostali.. a niestety z rowiesnikami nie mam o czym rozmawiac... nie obrazajac ich po prostu im co innego w glowie...
 
reklama
netgirl dokładnie o ten park mi chodzi , :tak::tak::tak:
:-D a jesli chodzi o moj wiek to jest zbliżony do twojego , bo ja w tym roku skończyłam 22 latka , zastanawiam sie tylko czy marulik-owi to nie przeszkadza ?:-):-):-) a jesli chodzi o mojego mezusia to tez jest odemnie troche starszy bo on ma 33 latka , wiec jesli chodzi o moich znajomych to rowniez sa to znajomi mojego meza , bo jak juz wspomniałam ja jestem tu 4latka a on az 15lat , i tez nie mam znajomych w swoim wieku!!!;-)
:happy2: mam nadzieje ze uda nam sie spotkać na kawce, :rolleyes: ,
pozdrawiam
 
no coz.. w takim razie bedzie trzeba cos pomyslec, bo ja tez siedze w domu calymi dniami a maz pracuje:) ja tylko musze zaznaczyc ze bez malej nie dam rady sie wyrwac poki co :) maz pracuje duzo i w sumie jak wraca to tez nie chce na niego malej zwalac bo zmeczony musi cos zjesc itp :) ja poza srodami i poniedzialkami po popludniu jestem wolna :)
 
my jesteśmy uziemieni, zapalenie oskrzeli :wściekła/y:, jakiś wirus szaleje, dostał inhalator, całe szczęście na razie bez antybiotyku, no i jak na razie bezgorączkowo, oby tak dalej.

moje drogie wasz wiek mi absolutnie nie przeszkadza, ja się czuję na 18 :-D:-D
 
no to siedzcie w domu i sie dogrzewajcie jakims piecykiem.. i wyleczcie to do konca.. kurcze szkoda ze sie maly meczy... no nic kurujcie sie ile trzeba!
bo ta pogoda taka zmienna byla zimno cieplo zimno cieplo.. ech... nasza tez dziwnie pociaga noskiem i sie martwimy zeby sie nie rozlozyla choc dzis juz lepiej.. no nic... byle uwazajcie na siebie..
szkoda mi takiego szkraba.. duzo zdrowka :)
 
no siedzimy i się kurujemy, kurcze pierwsza choroba u nas :wściekła/y:
no i zmieniłam pediatrę, gdyby mnie nie zlekceważyła 2 tygodnie temu jak się zaczął pierwszy katar i pokasływanie to nie doszło by do tego może.
a nowa lekarka mnie "pocieszyła" że to może być astmatyczne, ale to się okaże przy następnych przeziębieniach.
wczorajsze popołudnie i dzisiejsza noc to był koszmar, nieustanny kaszel, a dzisiaj już po lekarstwie jest lepiej, może dzisiaj coś pośpimy:-)
dbajcie o swoje kruszynki:tak: bo choróbska czyhają:-D

netgirl suwaczek ząbkowy dorobił się nowych kolorów i kokardek dla dziewczynek ;)
 
hejka:-) zycze powrotu do zdrowia dla Małego , mnie również strasznie Go szkoda , pewnie bardzo się męczy przez ten katar , no a i wy rodzice zapewne rownież . współczuje , jeszcze raz duzo , dużo ,dużo zdróweczka dla synka!!!!:happy2::happy2::happy2:
a co do spotkania to nie ma problemu jeżeli odbędzie sie z naszymi pociechami , to nawet lepiej niech nasze maleństwa również się poznają .

;-)pozdrawiam was gorąco ;-) dajcie znać kiedy możemy sie spotkać , ja moge w każdej chwili!!!:happy:
p.s . tak w ogóle to natalia jestem hihihi ,
 
ja jestem Ewelina :) a ze suwacze ksie dorobil nowosci to wiem, ale internet mi szaleje i nie bardzo mi sie w nim chce siedziec.. wchodze przeczytac, moze odpisac i wychodze :)
no astma to tez nie za fajnie.. ja mam astme i roznie to bywalo i bywa :/

a Ty morulik? przegapilam imie gdzies :p no a maz dzis wolne to sobie gdzies jedziemy :) milego dnia!
 
reklama
a ja mam Ania na imię:-)

no tak dzisiaj strajki, to korzystajcie, przewietrzcie się:-D

tej astmy to się trochę boję, syn brata męża miał dziecięcą do chyba 7 roku życia, nieciekawe dzieciństwo miał, a mój taki ruchliwy,i jeszcze astmę miałby mieć to ja się załamię, więc mam nadzieję że ty tylko wirusowe.
jak to z tą Twoją astmą bywało, tak z ciekawości pytam, miałaś od dziecka czy później się objawiła?nie znam żadnego astmatyka i wiedza na ten temat u mnie zerowa, będę musiała w necie pogrzebać.
 
Do góry