reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Grecji?

reklama
Witaj Ja nie mieszkam w Grecji ale byłam tak koło 4 miesięcy Bardzo mi się podoba ten kraj Jeśli chciałabyś pogadać to zapraszam na gg moje 6157906 Pozdrawiam
 
witam...
mam prosbe do mam mieszkajacych w grecji.....
w grudniu przyjdzie na swiat moje malenstwo i juz teraz zaczynam szukac wyprawki, lozeczka itd....niestety albo ceny sa tak porazajace albo nie jest to
zbyt solidne.chcialabym sie dowiedziec gdzie wy zaopatrywalyscie sie i mniej wiecej jakie ceny..dodam ze mieszkam kolo salonik.
dzieki z gory...:-)
 
morulik, nikoslina jakso tu nie zagladalam bo porzucilam wszelkie nadzieje ze jakakolwiek mama mieszka w Grecji :-p

nikoslina a w JUMBO bylas?? tam jest tyle rzeczy i na prawde taniusich.. jak z poczatku poszlisy do kilku sklepow dzieciecych to tragedia....ceny tak wysokie ale w JUMBO na prawde duzo rzeczy kupilismy... jak ubranka np.. czy wszelkie inne akcesoria, kocyki itd, lozeczko mamy od brata meza.. ale cala reszte z jumbo.. i rzeczy sa gatunkowo bardzo dobre ;-)

morulik noo 12 lat to juz sporo to pewnie jezyk grecki znasz perfect :-D ja niebawem zamkne 2 lata ale generalnie jezyka to oj nie znam... ostatnio ogladam czerwony krag czy jakos tak to sie zaczynam osluchiwac.. bo tak to z mezem po angielsku... :baffled: w ktorej czesci Aten mieszkasz jesli mozna spytac?

pozdrowki dla wszystkich "polgreczynek":-D
 
witam moje drogie

netgirl mieszkam na Marousi, zleciało mi w Grecji szybciutko te 12 lat.A Ty tylko 2? kiepsko :-D:-D:-D:-D:-D
Jak się chowa mała Despi? Grzeczniutka? Bo mój straszny łobuz, nie sypia, nie przespałam nocy od 11 m-cy :wściekła/y::wściekła/y:

nikoslina , mnie się udało,kilka rzeczy dostaliśmy w idealnym stanie, m.in. łóżeczko i fotelik do samochodu.Choć z fotelika już wyrósł i trzeba było się w nowy zaopatrzyć.
Tak jak netgirl pisała sporo rzeczy możesz kupić w Jumbo.Śpiochy, body, butelki właściwie wszystko tam dostaniesz.
Pieluchy tetrowe przysłali mi z Polski(nie do przewijania,szalona nie jestem) okazały się bardzo przydatne przy karmieniu piersią, i dzidzia mi ulewała na początku ,więc i podłożyć można było.A te ich greckie szmatki to do niczego są.

I skoro dzidzia w grudniu się urodzi to polecam flanelowe prześcieradełka.

W Ikea ostatnio coraz większy mebelkowy asortyment dla niemowląt, może tam coś znajdziesz?
Ja w Ikea kupiłam krzesełko do karmienia-20 E,śliniaki zmywalne 2szt/3E
Jak sobie przypomnę ceny reszty rzeczy to napiszę.
A ty pytaj , może będę mogła w czymś pomóc.
 
Ostatnia edycja:
morulik moze i malo ale juz raczej na stale.... :) moj maz jest grekiem i nie planujemy sie nigdy wyprowadzic z Grecji :) chcielibysmy z Aten wyjechac ale zobaczymy jak to sie ulozy :)
moja? odpukac przesypia ladnie noce od wlasciwie tak dawna ze nie pamietam.. niemal od samego urodzenia , czasem sie kolo 3 przebudzi ale i tak nei sprawia mi to problemu, gora 5-10 minut i znowu spi, juz do rana :)

a Twoj maz polakiem? generalnie nie wiem dalej gdzie mieszkasz :p jak wroci maz to zapytam.. my mieszkamy w galatsi ale nie wiem czy to daleko czy blisko do was :p za krotko tu mieszkam :p
 
Nigdy nie mów nigdy:-) może i do Polski pojedziecie pomieszkać (żartuję)
My chyba też już na stałe ale kto wie,nam nie wiele trzeba żeby się spakować:-D

mąż polak, i mieszkasz bardzo blisko nas, my jesteśmy po drugiej stronie stadionu olimpijskiego, mam 5 min do The Mall.
I aż tak krótko nie mieszkasz,generalnie tutaj jak ktoś wytrzyma rok to już zostaje:-D

Zazdroszczę Ci tych przespanych nocy, mój powoli coś zaczyna się uspakajać.Przynajmniej w dzień jakoś się unormowało i sypia.A w nocy różnie bywa, ale pracuję nad tym:-D:-D Ząbki znowu idą więc marudzi.

a nikoslina przepadła, mam nadzieję że pojawią się jeszcze jakieś mamy
 
reklama
te nocki to zobaczymy jak beda zabki szly jak to bedzie..;-)

nie no nie przewidujemy do Polski, a wrecz w przyszlosci chcemy tu sciagnac tez kawalek mojej rodzinki ale zobaczymy jak wyjdzie;-)

to juz wiem gdzie mieszkacie:tak: dlugo nie dlugo... ale greckiego jeszcze nie znam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a mamy z grecji.. wydaje mi sie ze wiecej na forum nie ma, ale ale kto wie moze sie pojawia jeszcze:sorry2:
 
Do góry