reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Hiszpanii

reklama
A ja właśnie zjadłam sniadanie..Mała śpi .zaraz biore się za sprzątanie..bo u mnie dzisiaj w domu jakby tornado przeszło:-D a w jakiej miejscowosci mieszkasz w Polsce?;)
 
a moja niedawno co zasnęła;) pózniej moze wybierzemy sie na spacerek.albo do kolezanki na kawke miałam isc do tesciowej ale znowu gdzies w rozjazdach..a męzulek z pracy wróci o 19 dopiero..no nic ide sprzątac.jeszcze musze do mamy zadzwonic...Miłej wizyty u gina;D no i do pózniej buzka;*;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam..oo i znowu sama:-( ..Byliśmy na spacerku z kolezanką.. na plazy pizdziło troche hehe..:-D..potem na zakupach..i siedzielismy w domku kolezanka ma o miesiąc starszą córcie takze małe sie wybawiły troszke;D..Męzulek koncu z pracy wrócił..ah ja dobrze ja jest z nam w domciu;):-) a gdzie nasza Izunia? ja myslalam ze klka postow bedzie a tu jak zwykle ja sama..no nic ie przygotowac mleczko dla Julci bo tatus ją kąpie;D.Kerna jak wizyta u gina?;D ide zaraz bede a wy mi tu pisac cobym miala co czytac..!
 
Hej dziewczyny, czy któraś jest może z Madrytu? Albo czy jakaś mama z Hiszpanii zagląda tutaj czasem?
Za tydzień wyjeżdżam do Hiszpanii na dłużej i bardzo mi zależy żeby z kimś chociaż pogadać :-)
 
Do góry