reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Z HORST !

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2011
Postów
13
Miasto
bełchatów
Heeej ! Czy są tu jakieś mamuśki z okolic Horstu , Przyjechałyśmy do męża z córeczką. Niestety nie znamy tu nikogo a chętnie poznamy ! ;) :-)
 
reklama
Hej;) i ja tez jestem z venray:)
tylko ze dopiero czekamy na naszego synka:)
ale tez serdecznie zapraszam wrazie nudy:)
 
no bernadetka to fajnie , nigdy nie spotkalam nikogo z venray na BB
ktory koniec miasta zamieszkujesz ? moze niedaleko nas ? my jestesmy na Brutske..
wiec jak masz czas to wpadaj do nas ...moje wszystkie znajome ostatnio spodziewaja sie dziecka tylko ja nie planuje tego pieknego okresu juz wiecej..
 
Mamo Mikołaja:)
my sie znamy ale tak tylko z widzenia:)
Nasza znajoma Ilona spodziewa sie drugiego maluszka:)
no i pewnie zobaczymy sie tez na urodzinach u Kamilki:)
 
jakos nie kojarze ciebie, i nie spotkamy sie na urodzinach bo nie zostalismy zaproszeni....a nawet nie poszlibysmy bo idziemy do znajomych pozatym po kupnie domu przez Ilone jakos nasz kontakt sie urwał ..))
 
No ja tez bym nie wiedziala ale czytałam od poczatku forum "mamy z holndii"
i po zdjeciu skojarzyłam:)
JA jestem dziewczyna Bartka Ł.
moze Pani maz bedzie bardziej kojarzył:)
 
Ostatnia edycja:
ha ha no napewno jacek bedzie kojarzył............on wszystkie dziewczyny z imprez pamieta dobrze,,,,. ja tez juz wiem teraz , ale nie wiedziala ze bedziecie mieli dziecko ?? gratulacje !!
 
reklama
Do góry